Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

VILLA MARIA Private Bin Pinot Noir*


Vynas užsakymui
750 ml

Raudonas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 13.5% tūrio
Kamštis: užsukamas
2021 Lietuvos vyno čempionatas - aukso medalis

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

19,00 €


Villa Maria vyno namų pradžia buvo prieš 50 metų, kai 1961m. juos įkūrė George Fistonich būdamas vos 21 metų. Ši istorija -  didelės aistros ir užsispyrimo istorija. Šiandien Villa Maria – didžiausi privatūs vyno namai Naujojoje Zelandijoje. Tai daugiausia apdovanojimų per savo gyvavimo metus pelnę vyno namai iš Naujosios Zelandijos. Villa Maria užkariauja vyno gerbėjų širdis vietiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Prekinis ženklas pripažintas visų pasaulio kritikų.


2015 kovo 5 dieną “Drinks International” - solidžiausias pasaulinis gėrimų žurnalas, paskelbė Villa Maria 4-tuoju geidžiamiausiu prekiniu ženklu pasaulyje vynų kategorijoje ir vieninteliu iš Naujosios Zelandijos patekusiu į TOP 10.


Gausūs įvertinimai ir apdovanojimai slypi paprastuose dalykuose - tai meilė vynui ir ypatingas dėmesys aukščiausio lygio nuolatinei kokybei. 


Dominuoja raudonųjų vyšnių, gvazdikėlių ir cinamono aromatai. Burnoje juntamos spanguolės, kavos pupelių ir kakavos tonai.


 Derinimas su maistu:


Tinka su kepta vištiena, antiena, rūkyta lašiša ir su brandžiu čederio sūriu.


 


www.villamaria.co.nz

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: VILLA MARIA Private Bin Pinot Noir*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...