Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Torres NATUREO Garnacha Syrah (nealkoholinis)


2020 / 750 ml

Raudonas vynas / Sausas / Nealkoholinis
Vynuogės: Grenache (Garnacha, Cannonau), Syrah (Shiraz)
Brandintas ąžuolo statinėse: 4 mėn.
Alkoholio kiekis: 0% tūrio
Kamštis: užsukamas
Gamintojas: Miguel Torres / Ispanija / Regionas: Catalonia

Būsena: Turime

9,00 €
Spalva: prisirpusių vyšnių
Kvapas: išraiškingi granatų bei raudonųjų serbentų aromatai
Skonis: pilnas, švarus ir gerai subalansuotas, jaučiami švelnūs taninai
Rekomenduojama prie: baltos mėsos, makaronų
Rekomenduojama laikyti butelyje: 1-3 metus

Gėrimas pagamintas iš vyno, pašalinus alkoholį (nealkoholinis vynas). Sudėtyje yra tik 0,5% alkoholio ir dvigubai mažiau kalorijų nei įprastame raudoname vyne. Pagamintas iš Syrah vynuogių, taikant klasikinį vyno gamybos procesą, kuomet sultys kartu su odelėmis fermentuojamos nerūdijančio plieno statinėse, o dalis gauto vyno 4-6 mėn. brandinama prancūziško ąžuolo statinėse. Vėliau iš vyno pašalinamas alkoholis.


Torres, siekdami  pasiūlyti vyno analogą žmonėms, nevartojantiems alkoholinių gėrimų, sukūrė nealkoholinį vyną - Torres Natureo. 
Šis gėrimas - ilgo darbo laboratorijose rezultatas, siekiant išgauti gėrimą, pasižymintį vyno aromatinėmis ir skoninėmis savybėmis, tačiau turintį minimalų alkoholio kiekį (0,5%).


- Tai puiki alternatyva vairuojantiems žmonėms. Vienoje taurėje (100 ml) įprasto baltojo vyno yra 11 ml alkoholio, tuo tarpu Natureo sudėtyje - tik 0,5 ml.
- Natureo idealus gėrimas žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir svoriu. Vienoje taurėje (100 ml) įprasto baltojo vyno yra 68 kcal/ 100ml. Tuo tarpu taurėje Natureo - tik 22 kcal/ 100 ml.


Torres Natureo pagamintas taikant klasikinį vyno gamybos procesą. Pagaminus vyną, pritaikoma speciali technologija, kurios metu pašalinamas alkoholis. Šio gamybos proceso dėka, išlaikomos vynuogių aromatinės, antioksidacinės savybės, vitaminai bei mineralai. 


Torres šeima pirmuosius savo vynuogynus Ispanijos Penedes regione pradėjo auginti dar XVII amžiuje. 
Jau 1870 metais jų vynai buvo pasiekę Europos bei Amerikos rinkas, buvo pardavinėjami Kuboje bei Meksikoje. Būtent tada oficialiai buvo įkurta kompanija „Torres" ir vyno gaminimo paslaptys, kaip akylai saugomas palikimas bei šeimos tradicija, pradėtos perduoti iš kartos į kartą. Šiandien kompanijai vadovauja jau penktosios kartos atstovai.


Gėrimui būdinga prisirpusių vyšnių spalva su išraiškingais granatų bei raudonųjų serbentų aromatais ir vanilės užuominomis. Skonis pilnas, švarus ir gerai subalansuotas. Jaučiami švelnūs taninai. Puikai dera prie įvairių makaronų ir lengvų mėsos patiekalų.


Rekomenduojama patiekti 10-12 °C temperatūros. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per penkias dienas.


www.torres.es

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Torres NATUREO Garnacha Syrah (nealkoholinis)

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Juozas (2020-07-08)
Gana saldus, nedaug taninų, su labai ryškiais granatų ir vyšnių aromatais. Nepratusiems prie nealkoholinio vyno, pirmasis įspūdis gali būti panašus į vyšnių trauktinės, tačiau vėliau subalansuotas skonis "sugrąžina" supratimą, kad tai vis dėlto vynas, ir kokybiškas.
Viktorija (2018-01-02)
Skanus, lengvas, nėra rūgštus. Rekomenduoju!

Komentarai

  Kraunama...