Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Torres NATUREO Rose (nealkoholinis)


2020, 2021 / 750 ml

Rožinis vynas / Sausas / Nealkoholinis
Vynuogės: Cabernet Sauvignon, Syrah (Shiraz)
Alkoholio kiekis: 0.5% tūrio
Kamštis: užsukamas
Gamintojas: Miguel Torres / Ispanija / Regionas: Catalonia

Būsena: Turime

9,00 €
Spalva: vaiski vyšnių
Kvapas: aiškūs miško vaisių ir saldymedžio aromatai
Skonis: gaivus ir vaisinis skonis, ypač ryškūs raudonieji vaisiai, jaučiamas ilgas poskonis
Rekomenduojama prie: daržovių, makaronų
Rekomenduojama laikyti butelyje: 1-3 metus

Gėrimas, pagamintas iš vyno, pašalinus alkoholį (bealkoholinis vynas). Sudėtyje tik 0,5% alkoholio ir daugiau nei dvigubai mažiau kalorijų nei įprastame rausvame vyne. Pagaminta iš Syrah ir Cabernet Sauvignom vynuogių taikant klasikinį vyno gamybos procesą, kuomet 2 savaites vyksta fermentacija nerūdijančio plieno statinėse. Pagaminus vyną iš jo pašalinamas alkoholis.


Torres, siekdami  pasiūlyti vyno analogą žmonėms, nevartojantiems alkoholinių gėrimų, sukūrė nealkoholinį vyną - Torres Natureo. 
Šis gėrimas - ilgo darbo laboratorijose rezultatas, siekiant išgauti gėrimą, pasižymintį vyno aromatinėmis ir skoninėmis savybėmis, tačiau turintį minimalų alkoholio kiekį (0,5%).


- Tai puiki alternatyva vairuojantiems žmonėms. Vienoje taurėje (100 ml) įprasto baltojo vyno yra 11 ml alkoholio, tuo tarpu Natureo sudėtyje - tik 0,5 ml.
- Natureo idealus gėrimas žmonėms, besirūpinantiems savo sveikata ir svoriu. Vienoje taurėje (100 ml) įprasto baltojo vyno yra 68 kcal/ 100ml. Tuo tarpu taurėje Natureo - tik 22 kcal/ 100 ml.


Torres Natureo pagamintas taikant klasikinį vyno gamybos procesą. Pagaminus vyną, pritaikoma speciali technologija, kurios metu pašalinamas alkoholis. Šio gamybos proceso dėka, išlaikomos vynuogių aromatinės, antioksidacinės savybės, vitaminai bei mineralai. 


Torres šeima pirmuosius savo vynuogynus Ispanijos Penedes regione pradėjo auginti dar XVII amžiuje. 
Jau 1870 metais jų vynai buvo pasiekę Europos bei Amerikos rinkas, buvo pardavinėjami Kuboje bei Meksikoje. Būtent tada oficialiai buvo įkurta kompanija „Torres" ir vyno gaminimo paslaptys, kaip akylai saugomas palikimas bei šeimos tradicija, pradėtos perduoti iš kartos į kartą. Šiandien kompanijai vadovauja jau penktosios kartos atstovai.


Gėrimui būdinga vaiski vyšnių spalva, aiškūs miško vaisių ir saldymedžio aromatai. Itin gaivus ir vaisinis skonis, ypač ryškūs raudonieji vaisiai, jaučiamas ilgas poskonis.


Rekomenduojama patiekti 10 °C temperatūros. Puikiai dera prie įvairių makaronų, daržovių, patiekalų. Atidarius laikyti šaldytuve ir suvartoti per penkias dienas.


www.torres.es

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Torres NATUREO Rose (nealkoholinis)

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

jurate (2016-09-22)
TOBULAS

Komentarai

  Kraunama...