Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Compass Box THE SPICE TREE Blended Malt Scotch Whisky*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Blended malt
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Compass Box / Škotija


Būsena: Turime

58,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: džiovintų žolelių, prieskonių, vanilės ir ąžuolo kvapai; juntamos burbono ir pipirų aromatų natos
Skonis: imbieriniai sausainiai, irisai, vaistažolės, vanilė ir pipirai

Nors šio viskio istorija yra pakankamai jauna, tačiau savo „spalvomis“ gali aplenkti ne vieną šimtametes istorijas turintį viskį. 


Pirmasis bandymas 2005 metais padaryti novatorišką THE SPICE TREE viskį buvo sustabdytas „Škotiško Viskio Asociacijos“ (Scotch Whisky Association-SWA). Naujojo viskio gamyboje buvo naudojamos statinės, kuriose dalis amerikietiško ažuolo statinės šulų buvo pakeisti aukščiausios kokybės naujais prancūziško  ąžuolo šulais. Nors viskis subrendęs novatoriškose statinėse buvo puikus, tačiau tokios statinės neatitiko škotiško viskio tradicijų ir THE SPICE TREE gamyba buvo sustabdyta. Per sekančius trejus metus Compass Box nenuleido rankų ir naudodami įvairaus skrudinimo prančūziško ąžuolo statines, sukūrė naują brandinimo metodą, kuris davė panašų, jei ne dar puikesnį rezultatą už ankstesnį bandymą. Prie naujojo brandinimo SWA nesugebėjo prikibti, todėl 2009 metų rugsėjį buvo atnaujintas THE SPICE TREE leidimas. 


Aromatas: Aromatingas. Aromatas prisotintas džiovintų žolelių, prieskonių, vanilės ir ąžuolo kvapais. Taip pat juntamos burbono ir pipirų aromatų natos. 


Skonis: Gausus ir turtingas. Imbieriniai sausainiai, irisai, vaistažolės, vanilė ir pipirai - tik keletas skonių kuriais pasižymi šis prieskoningas viskis.


Komentaras: Aromatingas ir sodrus viskis, kurio atsiradimas iš gamintojo pareikalavo daug pastangų ir laiko ieškojimams. Šiuo metu THE SPICE TREE sugrįžo kaip legalus ir nemažiau įdomus viskis, nei buvo sukurtas 2005 metais.


www.compassboxwhisky.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Compass Box THE SPICE TREE Blended Malt Scotch Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Birutė (2019-12-17)
Puikus

Komentarai

  Kraunama...