Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Compass Box THE PEAT MONSTER Blended Malt Scotch Whisky*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Blended malt
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Compass Box / Škotija
2014 World Whiskies Awards - Best Scotch Blended Malt


Būsena: Turime

58,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: juntamos durpės, druskingumas, taip pat nesunkiai užčiuopsite saldumą, miežių salyklo ir vaisines aromato natas
Skonis: durpingas dūmų skonis, truputis gėlių, juntamas saldumas, vaisių asorti ir papajos užuomina

Tiems kurie vertina turtingus dūminius – durpinius viskius. The Peat Monster sujungia sodrius dūminius viskius, padarytus Škotijos Islay saloje (žinomi Caol Ila ir Laphroaig) su dūminio-durpinio aromato viskiais iš Mull salos, bei švelniai „parūkytais“ Speyside (tikėtina Ardmore) viskiais. Rezultatas – gerai subalansuotas „durpinis“ salyklinis viskis.


Compass Box nedidelė nepriklausoma įmonė, kurią 2000 metais įkūrė viskio entuziastas John Glaser. Iki Compass Box veiklos pradžios jis dirbo vienoje didžiausioje pasaulinėje alkoholio įmonėje ir buvo atsakingas už škotiško viskio Johnnie Walker pasaulinę rinkodarą. Dirbdamas tarptautinį pripažinimą pelniusioje įmonėje John sukaupė patirties, todėl ėmėsi savo pomėgiui artimos viskio maišymo veiklos.
Šiuo metu Compass Box užsiima škotiško viskio kūrimu, maišymu ir išpilstymu. Įmonės produkcija yra gaminama nedidelėmis partijomis, todėl įmonė dažnai minima kaip boutique whisky company, o viskiai vadinami pakankamai retais. Dažniausia šios įmonės viskius galima surasti tik specializuotų krautuvėlių ar viskio entuziastų namų lentynose.
John Glaser nėra naujokas viskio vandenyse. Ilgametės asmeninės pažintys su viskio gamintojais, leido jam sudaryti sutartis su patikimais škotiško viskio tiekėjais: Caol Ila, Laphroaig, Clynelish, Glen Elgin, Linkwood, Teaninich, Cameronbridge ir kitais. Būtent šių gamintojų viskiai yra pagrindinė žaliava, kuri naudojama Compass Box viskiuose.
Ne mažiau įspūdingi ir butelių apipavidalinimai, kurie dažnai nugali viskio dizaino konkursuose. Visas Compass Box kompanijos viskis niekada nėra filtruojamas šaltąja filtracija, spalva niekuomet nekoreguojama karamele, o viskio brandinimui naudojamos tik aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančios statinės. Patirties ir aukštų reikalavimų rezultatas – Compass Box viskiai visuomet pasižymi sodresniu aromatu ir skoniu dėl kurių susilaukia aukščiausių viskio ekspertų įvertinimų.


Gamintojo informacija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Compass Box THE PEAT MONSTER Blended Malt Scotch Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Ričardas (2021-10-13)
Puikus dūminis viskis, vienas mėgstamiausių.

Komentarai

  Kraunama...