Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

THE GLENLIVET Founder's Reserve Single Malt Scotch Whisky

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis / Single malt
Alkoholio kiekis: 40 %
Gamintojas: Glenlivet / Škotija / Regionas: Speyside /
Wine Enthusiast 96, 2011 International Wine & Spirit Competition - aukso medalis, 2016 World Whiskies Awards - bronzos medalis


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

35,00 €
Spalva: blyškiai auksinė
Kvapas: subtilus saldaus apelsino, citrusinių vaisių aromatas
Skonis: saldus, jaučiami apelsinai ir kriaušės, karamelės, irisinių obuolių užuominos; gerai subalansuotas ir išskirtinai švelnus skonis

George’as Smith’as, nelegaliai spiritą varęs vietinis fermeris, 1824 m. įkūrė Glenliveto spirito daryklą ir taip legalizavo pagarsėjusį šioje vietovėje nelegaliai gamintą viskį. Pavadinimas „Glenlivet” ėmė simbolizuoti geriausią, kokį tik galima gauti už pinigus, viskį, todėl ir kiti Speisaido spirito gamintojai ėmė jį rašyti ant savo statinių. 1884 m. buvo teisiškai oficialiai pripažinta, kad tik originalus viensalyklis viskis gali vadintis „The Glenlivet”.


XX-ojo amžiaus pradžioje „The Glenlivet” buvo mėgstamiausias viskis Britų imperijoje, o Jungtinėse Valstijose nustojus galioti sausajam įstatymui, juo imta prekiauti ir šioje šalyje. Greitai jis tapo populiariausiu viensalykliu viskiu Amerikoje ir toks tebėra iki šiol.


Glenliveto viskio darykla įsikūrusi daugiau nei 900 pėdų aukštyje virš jūros lygio esančiame Kerngormo nacionaliniame parke, kuris remiantis britų meteorologų duomenimis yra pati šalčiausia vieta Britų salose. Tai, kad šiame slėnyje, kurį nuolat talžo vėjai ir užkloja sniegas, gimsta tokio subtilaus, sudėtingo ir elegantiško skonio salyklinis viskis, yra tikras gamtos paradoksas.


Savitą viskio „The Glenlivet” skonį lemia jo gamybos būdas. Kietas šaltinio vanduo, kuriame gausu mineralų, gamybos proceso metu leidžia geriau atsiskleisti skonio sudėtingumui. Specialios formos distiliatoriais pagaminamas nuostabiai subalansuoto, bet ryškaus skonio spiritas. Dėl rūpestingo brandinimo amerikietiškų ąžuolų statinėse viskis „The Glenlivet” įgauna šio regiono viskiui būdingą skonį.


www.theglenlivet.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: THE GLENLIVET Founder's Reserve Single Malt Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Leo (2022-05-29)
Liuks
Jurate (2022-01-01)
Vyro megstamiausias.
Martynas (2019-04-26)
Nuostabus viskis. Rekomenduoju!
Deividas (2018-10-27)
Svelnus labai
AJ (2018-05-01)
Švelnus skonis, ilgas kavos poskonis. Vertas kiekvieno išleisto euro.
Dmitrij (2017-05-18)
Soft & fruity
Andrius (2016-11-14)
švelnus vaisiškas

Komentarai

  Kraunama...