Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

TEELING Single Malt Irish Whiskey*

700 ml / Cilindrinėje dėžutėje
Viskis / Single malt
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Teeling Whiskey Company / Airija
World Whiskies Awards - best Irish Single Malt


Būsena: Turime

55,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: intensyvus su melionų, figų, iriso ir citrinų natomis
Skonis: subalansuotas džiovintų vaisių, citrusinių vaisių, vanilės, prieskonių ir gvazdikėlių derinys, ilgas saldumo ir sausų taninų poskonis

TEELING SINGLE MALT viskis yra pagamintas pagal visus single malt kategorijos reikalavimus. Jo sudėtyje yra skirtingų amžių salykliniai viskiai, o seniausias jų yra distiliuotas dar 1991 metais. Kalbant apie šį gėrimą, būtina paminėti įdomų jo brandinimą. TEELING SINGLE MALT kupažą sudaro penkiose skirtingo vyno statinėse brandinti viskiai, vėliau sumaišyti kartu. Tai cheresoportomedeirosbalto burgundiško bei cabernet sauvignon vynų ąžuolo statinės.


Kaip ir kiti Teeling kompanijos viskiai, SINGLE MALT yra išpilstytas 46 procentų alkoholio tūrio ir nenaudojant šaltosios filtracijos.


Teeling‘ų šeima viskio industrijoje „sukasi“ jau nuo 1782 metų. Jie yra žymūs dėl savo polinkio priimti nestandartinius sprendimus ir tai atsispindi kompanijos produkcijoje. Tokio spalvingo gėrimų asortimento neturi nei vienas Airijos viskio gamintojas.


teelingwhiskey.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: TEELING Single Malt Irish Whiskey*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Remigijus (2019-10-03)
Labai geras

Komentarai

  Kraunama...