Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Šušvės midus JŪRATĖ

500 ml
Kiti alkoholiniai gėrimai
Alkoholio kiekis: 13,5%
Gamintojas: Šušvės midus / Lietuva / Regionas: Aukštaitija / Vietovė: Kėdainių rajonas


Būsena: Turime

12,00 €
Kvapas: šviežių vaisių ir medaus aromatas
Skonis: lengvas, subtiliai subalansuotas saldumas ir obuolių rūgštumas

Jūratė - tai lengvas, vaisinis midus, kuriame jūs pajusite obuolių gaivą ir geriausias medaus savybes. Midaus - seniausias tradicinis taurusis gėrimas ne tik Lietuvoje, bet visame pasaulyje. Midų, stiprų ir silpną, lietuviai gėrė „nuo žilos senovės“ iki XVIII amžiaus.


Sudėtis: medus, vanduo, obuolių sultys, mielės. Originalaus dizaino butelis, kamštis padengtas bičių vašku, todėl aromatas sklinda net neatidarius butelio.


Rekomenduojama patiekimo temperatūra 12-16 °C. Vartojamas kaip aperityvas, gali būti derinamas prie užkandžių ar desertų.


"Šušvės midus" midų gamina tik iš savo bityno bičių medaus, todėl visada gali užtikrinti aukštą midaus kokybę. Gamyboje nenaudojami jokie cheminiai priedai (sudėtyje esantys nedideli sulfitų kiekiai atsiranda savaime gamybos proceso metu). Šušvės midus skiriasi nuo kitų, nes jis gaminamas natūralios fermentacijos būdu - nedistiliuojant.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Šušvės midus JŪRATĖ

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...