Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

ST-RÉMY VSOP French Brandy

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Brendis
Alkoholio kiekis: 36%
Gamintojas: Cointreau / Prancūzija


Būsena: Turime

24,00 €
Spalva: gintarinė geltona spalva su auksiniais atspalviais
Kvapas: vaisių bei vyšnių, aguonų ir žemuogių. Gėlių aromatai subtiliai persipina su medienos ir vanilinėmis ąžuolo užuominomis. Bendras įspūdis - subalansuotas ir švelnus
Skonis: glotnus, švelnus, persikų, kriaušių, figų vaisiai palydimi ąžuoliniu vanilės poskoniu su vos juntamu prieskonių aštrumu

"St-Rémy VSOP" įkūnija skonį, šiam prekiniui ženklui atnešusią tokią įspūdingą sėkmę. Išlaikytas originalaus receptas suteikia, mažų, šviežiai surinktų raudonųjų uogų distiliatui, glotnų, subalansuotą, saldų vanilės bei ąžuolinį skonį.


Verslininkas Paul-Emile Rémy Martin įkūrė brendžio daryklą, gaminančią aukštos kokybės „Eaux-de-vie“ ir brendį 1886 m. Prancūzijoje Luaros slėnyje, mažame Machecoul kaime, apsuptsame vynuogynų, kuris garsėjo kokybiškų vynų gamyba. Distilerijos pavadinimas siejasi ne tik su  steigėjo vardu. Vardas St-Rémy yra nuoroda į įtakingą Reimso vyskupą, kuris pakrikštijo Clovis, pirmąjį Prancūzijos karalių: tai buvo tikras prancūzų pasididžiavimo ir paveldo simbolis.


Didėjant St-Rémy" brendžių pardavimams Prancūzijoje ir 1920 m. pradėjo eksportą į kitas Europos šalis, Amerikos žemyną, po to - Pietryčių Azija, Afrika ir Australija. Nors "St-Rémy" brendis prancūziškas brendžis išliko nepasikeitęs daugiau nei šimtmetį. Nuo 1949 m. "St-Rémy" buvo pirmasis prekinis ženklas, kurio brendžiai parduodami neįprastame juodo stiklo butelyje, kas vėliau priimta kaip standartas brendžio pasaulyje. Iš pradžių šis brendis buvo parduodamas kaip "Fine St-Rémy", o 1980 m. papildytas dar vienu Napoléon VSOP ir nuo 1990 m. prijungtas dar vienu brendžiu "Napoléon XO". Per pastaruosius 20 metų, laimėjo eilę apdovanojimų tarptautiniuose konkursuose.


Šio brendžio skonį kuria St-Rémy brendžio namų vyriausia ‚eaux-de-vies“  maišymo meistrė - Cécile Roudaut.


Glotnus, subtilus ir gerai subalansuotas, jo charakteris išreiškia elegantišką visų Prancūzijos vyno regionų - garsiausių prancūzijos „terroirs“ - įvairovę. Vynai surenkami iš įvairių prancūzų vynuogynų: Bordo, Burgundijos, Šampanės, Beaujolais, Ronos ir Loire slėnių, Languedoc Roussillon. Visi "St-Rémy eaux-de-vie" du kartus distiliuojami, brandinami mažuose prancūziško ąžuolo statinėse.


www.remy-cointreau.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: ST-RÉMY VSOP French Brandy

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Algimantas (2021-01-06)
Skonis subalansuotas

Komentarai

  Kraunama...