Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

RÉMY MARTIN XO Cognac Fine Champagne*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Konjakas užsakymui / XO
Brandintas ąžuolo statinėse: 10 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: E. Remy Martin / Prancūzija / Regionas: Cognac / Vietovė: Fine Champagne


Būsena: Turime

200,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: dominuoja prinokusių vaisių aromatai, su gėliškais irisų ir jazminų užuomenomis
Skonis: juntama prinokusi slyva, cukruoti apelsinai, lazdyno riešutai, cinamonas, švelnus, turtingas įvairiais aromatais, ilgai išliekantis poskonis


REMY MARTIN XO gaminamas iš geriausiuose bei labiausiai vertinamuose Konjako regionuose, Grande Champagne (85%) ir Petite Champagne (15%), užaugintų vynuogių. Šį konjaką sudaro iki 400 skirtingų "Eaux-de-vie”, kurie buvo brandinami ąžuolo statinėse nuo 10 iki 37 metų.


Konjakas yra vienas iš prestižiškiausių maišytų brendžių pasaulyje, gaminamas Prancūzijoje, Konjako regione (Šiaurinis Bordo regiono kaimynas). Konjakas, kaip ir kiti brendžiai, yra distiliuojamas iš vynuogių vyno ir nieko kito. Konjakas privalo būti distiliuojamas du kartus „Charentais“ distiliatoriuje. Konjako skonis ir kokybė priklauso nuo gamybos proceso ir brandinimo laiko. Kad vynuogių distiliatai galėtų vadintis konjaku, jie turi būti brandinami mažiausiai du metus prancūziško ąžuolo statinaitėse. Dažniausiai konjako priekinėje etiketėje rašomos raidės VS, VSOP ar XO. Tai reiškia, kad jauniausia spirito sudedamoji dalis atitinkamai yra 2 -jų, 4- ių ir 6 -ių metų amžiaus.


Pavadinimas "Rémy Martin" kilęs iš bendrovės įkūrėjo vardo Rémy, gimusio 1695 m. netoli "Rouillac". Vynuogių augintojas 1724 m. sukūrė konjako prekybos namus. Po jo mirties 1773 m.  anūkas, taip pat Rémy, tęsė verslą. 1841 m. Paul-Emile-Remy Martin perėmė verslo kontrolę, nuspręndė naudoti butelių ir dėžučių logotipe šaulio žvaigždyno mitologinę būtybę. Nuo to laiko "Rémy Martin" prekės ženklas naudoja išskirtinį kentauro logotipą. 1991 m. Rémy Martin konjako namai buvo įtraukti Rémy Cointreau į šeimos grupę.


Visuose "Rémy Martin" konjakuose yra "Cognac Fine Champagne" apibūdinimas, o tai reiškia, kad jie yra išimtinai iš "Grande Champagne" ir "Petite Champagne" "Eaux-de-vie" distiliatų mišinio, kuriame ne mažiau kaip 50% iš "Grande Champagne". Dėl kalkėto dirvožemio, šie "eaux-de-vie" distiliatai turi puikų brandinimo potencialą ir ypatingą aromato intensyvumą. Nuo 1948 m., vadovaujant André Renaudui „Rémy Martin“ namams, buvo padarytas išskirtinai teisingas žingsnis, kuris padėjo verslo sėkmės pamatus. Jis 1960 m. sukurė "Alliance Fine Champagne" ("Fine Champagne Alliance") kooperatyvą, kuris iki šiol apjungia tūkstantį "Petite Champagne" ir "Grande Champagne" vynuogių augintojų ir tiekia beveik 90 proc. distiliatų gamybai. "Rémy Martin House" valdo daugiau nei 80% "Fine Champagne" konjakų rinkos.


Rémy Martin namai naudoja tradicinį distiliavimo metodą (išlaikydamas nuosėdas, naudojamas vynuogių vyno gamyboje) mažuose vario puoduose. Brandinama "Limousin" tipo ąžuolo statinėse.


Nuo 2014 m. iki dabar konjako rūsio vyriausias meistras yra 34 metų amžiaus Baptiste Loiseau, kuris atsakingas už gamybą, brandinimą, skirtingų distiliatų maišymą ir galutinius išskirtinių konjakų skonius ir aromatus.


www.remy-cointreau.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: RÉMY MARTIN XO Cognac Fine Champagne*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...