Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

Pierre Sparr

Pierre Sparr vynas                                                   Sparr šeimos vyninės dvasia
                                                   Tarp aistros ir jaudulio...


Maison Pierre Sparr Successeurs, kaip Sparr vyndarių šeimos, istorija prasidėjo 1680 m., kai gimė Jeanas Sparr. O 1785 m. Francois Pierre’o Sparr iniciatyva vynuogynas buvo dar labiau išplėstas. Pasikeitus kelioms vyndarių kartoms, Charlesas Sparr ėmėsi aktyvesnės veiklos, susijusios su vyno prekyba ir išlaikymu.

Per Antrąjį pasaulinį karą Sigolšeimas ir jo vynuogynai buvo visiškai sunaikinti. Sukaupęs visą drąsą ir užsispyrimą, Pierre’as Sparr atstatė gražiausią ir autoritetingiausią Elzaso sritį. Jo sūnūs Rene ir Charlesas prisidėjo prie vynuogynų ir Europos rinkų plėtros, o tai įmonės veiklai suteikė naują stimulą. To paties tikslo – išsaugoti tradicijas, aistrą ir emocijas – siekia jau devinta karta.

Ambicingų Pierre Sparr vynų stilius yra visuotinai pripažintas, nes jį kuriant pavyko puikiai suderinti protėvių žinias ir šiuolaikines technologijas, be to, tinkamai įvertinta kiekviena veislė, ypatinga dirvos ir įvairaus klimato darna.

Garsioji Pierre Sparr vyninė įkurta pačioje Elzaso širdyje. Vynuogės jai tiekiamos iš 15 ha savos žemės ir 130 ha labai patyrusių vynuogių augintojų žemių.

Vyninės filosofiją galima apibūdinti tokiais žodžiais: „puikaus vyno kokybę lemia pačios vynuogės“. Daugybę metų vyninė laikosi griežtos kokybės politikos ir tiria įvairius veiksnius, susijusius su kiekvieno žemės lopinėlio dirbimu, tapatumu, išskirtinėmis savybėmis, mikroklimatu ir jo paslaptimis.
Laikydamiesi šios kokybės procedūros, kurią pradėjo įgyvendinti 1996 m., vyninės specialistai gali kruopščiai atrinkti vynuoges, iš kurių gaminamas aukščiausios kokybės cuvees.
Dėl skirtingo mikroklimato pavyko išnaudoti nepaprastai didelį dirvožemio potencialą ir sukurti išraiškingą vyną.

Ši gerai apgalvota filosofija pagrįsta techniniu paprastumu. Skrupulingai rūpindamiesi vynuogynais, kruopščiai augindami vynmedžius be jokių cheminių trąšų ir imdami nedidelį derlių, vyninės specialistai išaugina išskirtinės kokybės vynuoges, iš kurių gamina šį vyną. Dabartinė vyninės komanda užtikrina, kad šis puikus regionas ir toliau egzistuos, ir iškilmingai pasižada toliau siekti tobulumo.

Pierre Sparr priskiriamas prie keleto žymiausių Alsace regiono gamintojų, tokių kaip Hugel, Bott-Geyl,  Maison Trimbach, Domaine Zind-Humbrecht ir panašių.

www.vins-sparr.com

Mažėjantis
puslapyje
 • Rinkinys Mamai  Gamintojas: / / Regionas:

  Nustebinkite mamą nusiųsdami originalią dovanėlę.
  Putojantis vynas Prosecco, aromatingasis ir saldesnio skonio baltasis vynas, ekologiškas ir sveikesnis itališkas šokoladas su agavos sultimis vietoje cukraus, desertinė džiovintų vaisių su kietuoju sūriu užtepėlė,... Sužinoti daugiau

  31,00 €

  Kaina nuo: 1,00 €

Mažėjantis
puslapyje
  Kraunama...