Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

PEUGEOT Kamštis putojančiam vynui


Atidaryto vyno saugojimui / 1 vnt.
Gamintojas: Peugeot Saveurs / Prancūzija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

12,00 €

Kamštis šampanui ir putojančiam vynui padeda sulaikyti aromatą bei savybes keletui dienų.PEUGEOT – išskirtiniai vyno aksesuarai išskirtiniam vynui.
PEUGEOT – vienas labiausiai žinomų pasaulyje prancūzų prekės ženklų. PEUGEOT istorija prasidėjo dar 1842 metais nuo kavamalių gamybos. 1874 metais įmonė pristatė savo pirmuosius pipirų malūnėlius, kuriuos namų bei profesionalūs kulinarai naudoja ir vertina iki šiol. Metams bėgant kompanijos gaminamos produkcijos kategorijos išsiplėtė ir dabar kompanija siūlo savo klientams tris gaminių linijas: itin aukštos kokybės prieskonių malūnėlius, kavamales ir vyno aksesuarus.
Peugeot gaminama produkcija itin kokybiška ir išskirtinė. Peugeot vyno aksesuarai prabangūs ir ilgaamžiai. Jie išsiskiria puikiu dizainu ir novatoriškumu. Peugeot vyno aksesuarai puikiai dera tarpusavyje ir papildo vieni kitus, padeda atskleisti ir pabrėžti gero vyno privalumus. Asortimente yra tiek klasikiniai kamščiatraukiai, tiek degustavimo taurės ar dekanteriai bei daugelis kitų reikmenų skirtų vyno mėgėjams, žinovams bei profesionalams.


www.peugeot-saveurs.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: PEUGEOT Kamštis putojančiam vynui

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...