Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Palais Constance Rosé AOP


2021 / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Rožinis vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Cabernet Sauvignon, Cinsault, Grenache (Garnacha, Cannonau), Mourvèdre (Monastrell), Syrah (Shiraz)
Alkoholio kiekis: 12.5% tūrio
Kamštis: klasikinis

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

20,00 €
Spalva: šviesiai rožinės lašišos
Kvapas: šviežių persikų bei egzotinių vaisių
Skonis: subtilus gaivumo ir vaisių balansas.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 8-10 °C.
Rekomenduojama prie: desertų, jūros gėrybių, vėžiagyvių, žuvies

Palais Constance Rosé yra pagamintas iš būdingų AOP Côtes de Provence vynuogių: Grenache, Cinsault, Syrah, Tibouren, Rolle. Visos vynuogės užaugintos 400 metų vyndarystės tradicijas puosialėjančiame vynuogyne ir kruopščiai atrinktos nuo 20–60 metų amžiaus vynmedžių. Šis išraiškingas, lengvas bei subtilus vynas pagamintas iš vynuogių užaugusių mineralingose kalvose, kur kraštovaizdžio aukštumos lemia šiltas dienas ir vėsias naktis. Per vynuogynus sklindantis mistralis (vėjas) padeda atvėsinti ir išdžiovinti vynmedžius, o vynuogės pamažu subręsta per ilgą Viduržemio jūros vasarą. Visi vynmedžiai laistomi tik natūraliai iškrentančiu lietumi.


Palais Constance Rosé pagamintas vynuogyne, kuris priklauso Terra Vitis asociacijai. Terra Vitis yra Prancūzijos nacionalinė federacija, kuri griežtai prižiūri vyndarių gamybos metodus ir technologijas. Jos siekis vienyti vyndarius gaminančius aukščiausios kokybės vyną ir saugoti gamtą ateities kartoms.


Provanso rožinis vynas yra vienas universaliausių vynų. Nesvarbu, ar siūlote taurę vyno kaip aperityvą, vasariškam griliui ar šėlsmingam après-ski. Palais Constance Rosé tiks prie jūros gėrybių patiekalų, salotų, makaronų, griliuje keptų daržovių. Desertui šis vynas puikiai dera su persikų pyragu, keptais obuoliais ar braškėmis.


Šis vynas sukurtas Constance (@GstaadGuy), visiems žinomo dėl jo meilės skoningai ekstravagancijai.


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Palais Constance Rosé AOP

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...