Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

OPIHR Oriental Spiced London Dry Gin

700 ml
Džinas
Alkoholio kiekis: 42,5%
Gamintojas: G&J / Anglija


Būsena: Turime

29,00 €
Kvapas: užsiuodžia rytietiški prieskoniai, kur seka citrusinis kvapas. Pagrinde vyrauja kmynų ir kardamono kvapai su greipfrutų žievelės užuominomis
Skonis: skonis primena kamparą kai saldumas ir rytietiški prieskoniai prilygsta šilto maisto tekstūrai, tačiau nedidina alkoholio intensyvumo. Pabaigoje jaučiami juodieji pipirai ir rytietiški prieskoniai.

Opihr yra legendinis regionas pagarsėjas savo turtais karaliaus Saliamono klestėjimo laikais. Džinas yra paveldas tvirtai įsišaknijusio Opihr rytų maršruto kuriuo karalius gabendavo savo brangenybes, o prekybininkai tūkstančio mylių maršrutu keliaudavo prekiaudami egzotiniais prieskoniais ir augalais iš tolimųjų kraštų.


Šis prieskoninis džinas yra meistriškai gaminamas iš rankomis surinktų egzotinių augalų: aštrios kubebos uogos iš Indonezijos, juodųjų pipirų iš Indijos ir Marokietiškų kalendrų.


Tai - netradicinio stiliaus egzotiškas džinas kur vyrauja rytų prieskoniai su eile citrusinių skonių. Užsiuodžia rytietiški prieskoniai, kur seka citrusų kvapas. Pagrinde vyrauja kmynų ir kardamono kvapai su greipfrutų žievelės užuominomis. Skonis primena kamparą kai saldumas ir rytietiški prieskoniai prilygsta šilto maisto tekstūrai, tačiau nedidina alkoholio intensyvumo. Pabaigoje jaučiami juodieji pipirai ir rytietiški prieskoniai.


Džinas gaminamas seniausioje Anglijos džino distilerijoje, kur receptas nesikeičia nuo 1961 m. Čia rytietiška augalija susijungia su Anglijos dvasia ir gimsta rytietiškų prieskonių džinas.


opihr.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: OPIHR Oriental Spiced London Dry Gin

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Mindaugas (2018-07-04)
Puikus skonis

Komentarai

  Kraunama...