Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Pavasario džiaugsmai

2021-03-23

Artėjant spalvingai pavasario šventei – Velykoms, savo asortimentą papildėme dviem nuostabiais velykiniais pyragais. Vienas iš jų yra Colomba Classica italų tradicinis velykinis pyragas su apelsinų cukatais, o kitas – Colomba pyragas su uogomis ir razinomis. Šie abu pyragai yra netradicinės balandžio formos, kurių viršus padengtas perliniu cukrumi bei migdolų riešutais. Kadangi velykiniai pyragai yra supakuoti į spalvingą popierių ir perrišti kaspinu, puikiai tinka dovanoti artimiesiems.
 

Tiek saldžių, tiek kitų užkandžių mėgėjai suras sau tinkamą užkandį prie velykinio stalo ir pasirinkto gėrimo. Smaližiams siūlome paragauti triufelių su šampanės brendžio, pistacijų, apelsinų cukatų, avietinių ar sūdytos karamelės skonio bei itin populiarias figas su šokoladiniu įdaru. Iš kitų užkandžių siūlome Gourmet Cazorla užtepėles, kurios dera su Verduijn‘s ar Casa Rinaldi krekeriais.
 

Papuoškite ne tik savo, bet ir artimųjų šventinį stalą, pateikdami užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, o mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Pagal poreikį, parašysime Jūsų sveikinimo raštelį, viską supakuosime ir sekančią darbo dieną pristatysime visoje Lietuvoje. Jeigu kyla klausimų, kreipkitės į mus el. paštu ar telefonu, mielai atsakysime į Jūsų klausimus ir Jums pagelbėsime.
 
Taip pat šia proga sukūrėme ir siūlome Velykinį rinkinį su Mišių vynu.

 

Velykiniai pavasario pyragai  Paštetai ir krekeriai

« Atgal
  Kraunama...