Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. Vilniuje galimas skubus pristatymas. Tel. + 370 686 25652

Lietuviškas craft alus Genys

2017-07-25

GENYS - nepriklausoma craft alaus kompanija - kuri kuria ir dalinasi tuo, kas įdomu, itin kokybiška bei technologiškai šiuolaikiška. Genio alus toks, koks buvo kadaise ir koks tikrai bus ateityje - tikras, charakteringas ir ryškus. Tad nuo šiol gali užsisakyti bilietus skonio kelionei pirmąja klase, - “Genys” skraidina!

Genys nesiūlo rinkti kamštelių ir laimėti spalvotų pieštukų rinkinio. Laimėsi iš karto vos paragavęs - turtingą skonį ir aromatą. 

Alų kompanija kuria su šypsena, puikia nuotaika ir teigia, kad tai daro aludaris, o ne technologas... Alus yra menas!


Genio komanda alui kurti naudoja tik natūralias, aukščiausios kokybės žaliavas bei tradicinį gamybos metodą, nespartinant procesų ir leidžiant alui fermentuotis ir bręsti natūraliu būdu. Alus gamybos procese nėra filtruojamas ar pasterizuojamas, naudojama tik moderni šaldymo technologija (“cold crash”), aluje dominuoja natūrali angliarūgštė.


Genio alaus darykla naudoja tik sertifikuotą 100% “žalią” energiją iš atsinaujinančių šaltinių.

Tikime, kad Genys - tai nauja žvaigždė Lietuvos craft alaus rinkoje, todėl nuo šiol mes jį pristatysime, o jūs galėsite Genio alaus paragauti visoje Lietuvoje (dėl pristatymo sąlygų į užsienį prašome kreiptis Vyno guru kontaktais).

Genio alaus katalogas paspaudus nuotrauką:

Genio alus, visų rūšių

« Atgal
  Kraunama...