Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

Garnacha vynuogės iš Cariñena regiono

2018-04-11

Įdomybės apie vynuogių veisles...

 

Grenache vynuogių veislė buvo auginama Cariñena regiono žemėje per amžius, tai yra vynuogių veislė kuri ypač čia pritapo ir atskleidė geriausias savo savybes.

 

Kuo gi ypatinga Garnacha iš Cariñena?

 

Šios veislės pagrindinis bruožas yra jo puikus gebėjimas prisitaikyti prie ekstremalaus klimato. Cariñena regione klimatas yra žemyninis, o tai reiškia, kad vynuogės turi atlaikyti milžiniškus kontrastus tarp karštų vasaros mėnesių ir šaltų žiemų. Be to, regiono vėjas, vadinamas "Cierzo", prisideda prie ypač sausos aplinkos ir kartu su vasaros mėnesių insoliacija bei aukšta temperatūra lemia deramą vynuogių derlių ir gerą kokybę. Todėl šio regiono Garnacha pasižymi didesne cukraus koncentracija bei vaisiškesniu ir labiau koncentruotu skoniu, nei šios vynuogės iš kitų regionų.

 

Koncentruotą skonį pagilina akmeningas regiono dirvožemis, kuris taip pat suteikia šių vynuogių skoniui mineralinių natų.

 

Kitas ypatumas yra tas, kad netgi ilgiau pabrandinta Garnacha iš Cariñena yra šviežesnė ir vaisiškesnė nei iš kitų regionų.

 

Garnacha vynuogės iš Cariñena regiono

« Atgal
  Kraunama...