Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

4+ Vivino įvertinti vynai vasarai

2018-06-12

 

Vasarai asortimentą papildėme daugiau nei 4 balų vidurkiu Vivino vertinamais vynais iš romantiškosios Gaskonės Prancūzijos pietvakariuose.

 

Tai ypač aromatingi ir įspūdingo skonio Sauvignon blanc pagrindo baltieji vynai, kvapnus ir ryškaus skonio rožinis, bei rinktinis raudonas vynai iš Domaine Horgelus vyninės.

 

Domaine Horgelus vynai

 

Penktadienį 06/15 puiki galimybė paragauti ir įvertinti šias naujienas čia.


Domaine Horgelus įsikūręs saulėtuose Gaskonės kalvų šlaituose. Gaskonės regionas šiuo metu laikomas vienu iš perspektyviausių Prancūzijoje dėl vis plačiau pripažįstamos vietinių vaisiškų ir aromatingų baltų vynų kokybės. Šie vynai puikiai perteikia regiono žemės turtingumą, kuris istoriškai iki šiol daugiausiai buvo skirtas garsiojo regiono brendžio - Armagnac gamybai.

 

Siekiant išsaugoti kuo natūralesnius vyno aromatus vynuogių derlius nuimamas tik labai anksti ryte nuo 3 iki 11 val. Ryto vėsa ir vėliau kruopštus gamybos procesas leidžia išsaugoti ir perteikti vyne pilną vaisiškų ir šviežių skonių bei aromatų paletę.

Domaine Horgelus 1978 metais įkūrė Joseph LE MENN. Šiuo metu ūkiui priklauso apie 90 ha vynuogynų bei apie 30 ha pievų ir miškų. Ūkiui dabar vadovauja Josepho sūnus Yoan LE MENN, kuris atstovauja jaunąją vyndarių kartą, kuri puikiai įvaldžiusi meną apjungti geriausias tradicinių ir modernių vyndarystės metodų technologijas.

www.domaine-horgelus.com

Domaine Horgelus vynuogynaiDomaine Horgelus vyninė

« Atgal
  Kraunama...