Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

MONKEY SHOULDER Blended Malt Scotch Whisky*

700 ml
Viskis / Blended malt
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: William Grant & Sons / Škotija / Regionas: Speyside /
2012 International Wine & Spirit Competition - aukso medalis, 2012 Los Angeles Wine & Spirits Competition - aukso medalis, 2010 International Wine & Spirit Competition - geriausias klasėje


Būsena: Turime

35,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: jaučiami apelsinai, švelnios vanilės ir prieskoningo ąžuolo natos
Skonis: švelnus sodrios vanilės skonis, prieskonių natos, labai švelnus poskonis


Vienas geriausiai vertinamų Blended malt kategorijos viskių pasaulyje už patrauklią kainą, todėl ir vienas iš populiariausių. "Monkey Shoulder" yra trijų Škotijos Speyside regione pagamintų salyklinių viskių mišinys, kurio receptą sukūrė legendinis salyklinių viskių maišytojas Davidas Stewartas. Trys beždžionės ant butelio simboliškai atvaizduoja tris salyklinius viskius, esančius butelyje. Kiekvienas "Monkey Shoulder" sudėtyje esantis salyklinis viskis yra brandintas statinėse, kuriose prieš tai buvo laikytas burbonas. Brandinimas šiems viskiams suteikia švelnų sodrios vanilės skonį, kuris puikiai atsiskleidžia tiek geriant viskį kokteiliuose, tiek su ledu.


Pavadinimas "Monkey Shoulder" (liet. k. "beždžionės petys") yra kilęs nuo senų laikų - kuomet viskio distilerijos darbuotojai darbuodavosi rankomis - vartydavo grūdus. Nuo šio fizinio darbo jiems dažnai skaudėdavo petį, o ranka dėl skausmo nusvirdavo - panašiai kaip beždžionių. Darbininkai tai vadindavo "beždžionės pečiu", šiuo vardu darbininkų garbei bei jų sunkiam darbui įvertini bei atminti ir buvo pavadintas viskis "Monkey Shoulder".


"Monkey Shoulder" yra 100% salyklinis viskis, jo sudėtyje nėra grūdinio viskio.


Grant šeimos pirmoji distilerija buvo pastatyta 1886 m. Po metų ji pradėjo dirbti ir nuo to laiko jau penktoji šeimos karta rūpinasi šio išskirtinio viskio gamyba ir jo nepriekaištinga kokybe. Šiuo metu Grant šeimai priklauso penkios distilerijos - Speyside regione įsikūrusios "Glenfiddich", "The Balvenie" ir "Kininvie" distilerijos, Ayrshire'o pakrantėje įsikūrusi antra pagal dydį pasaulyje škotiškio viskio distilerija "Girvan" bei naujausia "Ailsa Bay" distilerija. International Spirits Challenge turnyre kompanija William Grant&Sons per paskutiniuosius penkis metus ne kartą yra laimėjusi Metų Distiliatoriaus (Distiller of the Year) vardą.


www.monkeyshoulder.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: MONKEY SHOULDER Blended Malt Scotch Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

devil (2023-01-19)
good
Martin (2022-12-07)
Geras
Vytautas (2021-02-20)
Puikus, aromatingai švelnus skonis.
J (2020-12-27)
Labai patiko
Markel (2020-04-27)
Tikrai labai geras gėrimas, ypatingo skonio!
Tomas (2020-03-06)
Superinis skonis, jaučiasi burbono natelės.
valdas (2017-11-02)
Labai geras viskis..puikus

Komentarai

  Kraunama...