Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

METAXA 12* (dėž.)

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Kiti gėrimai užsakymui
Brandintas ąžuolo statinėse: 12 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Metaxa A.B.E. / Graikija


Būsena: Turime

42,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: koncentruotas, aromatingas, su elegantiškomis džiovintų gų, apelsino žievelių užuomenomis.
Skonis: švelnus, aksominis, kompleksinis. Intensivus juodosios kavavos, meduje mirkytų gų ir slyvų, džiovinto apelsino ir šiek tiek juntama saldymežio.

Istorija:


„Metaxa” - gėrimo šaknys randamos prieš 5 000 metų, kai graikai pirmą kartą pradėjo gaminti vyną. Įkvėptas šio senovinio vyndarystės meno, vyno gamintojas Spyros Metaxa XIX amžiaus pabaigoje aptiko neišnaudotą Atikos vynuogynų potencialą. 1888 m. jis sukūrė „Metaxa” rūšį – unikalų prabangų alkoholinį gėrimą su jam būdinga tolygia struktūra ir neaštriu kvapu. Kadangi „Metaxa” distiliavimo procesas skyrėsi nuo brendžio arba konjako distiliavimo proceso, „Metaxa” tapo ne paprasta rūšimi, o gėrimu, priskiriamu atskirai kategorijai. Ko gero viena iš „Metaxa” paslapčių – tai niekur pasaulyje neatkartojamas jos gamybos procesas. Šis procesas prasideda specialiai atrenkant saulėje išdžiovintas graikiškų vynuogių rūšis – “Savatino”, “Sultanina” ir “Black Corinth”. Iš jų gaminamas specialus vynas, kuris tradiciniu būdu distiliuojamas dviem etapais. Maišymo meistras sumaišo distiliatus, kurie toliau brandinami prancūziško ąžuolo statinaitėse. Brandinimo procesas tęsiasi nuo penkių iki trisdešimties metų – būtent nuo šio proceso trukmės ir priklauso galutinė pagamintos „Metaxa” rūšis. Šio proceso metu distiliatai papildomai sumaišomi su išlaikytais muskatiniais vynais iš Samos salos. Jie suteikia ryškių kvapų puokštę ir saldumą. Gautas mišinys perleidžiamas per augalų ir rožių žiedlapių mišinį, kuris praturtina „Metaxa” skonį ir aromatą. Paskutiniame šio proceso etape mišinio sudedamosios dalys paliekamos susijungti ąžuolinėse statinėse, laikomose didžiuliuose distiliavimo gamyklos rūsiuose, kuriuose yra pakankamai tamsu ir žema temperatūra. Vėliau „Metaxa” nusistovi ir gali būti išpilstyta į butelius. Šiandien „Metaxa“ parduodama daugiau kaip 60 šalių visame pasaulyje.


Produkto savybės:


METAXA 12* - tai nacionalinis klasikinis graikų spiritinis gėrimas, kurio distiliatas brandintas 12 metų ar ilgiau. Iš jo išgaunama tamsi gintaro spalvos su vario atspalviais, išlaikyto vaisių skonio, klasikinė aukščiausios kokybės „Metaxa.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: METAXA 12* (dėž.)

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...