Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

MARTINI Riserva Speciale AMBRATO*


Vynas užsakymui
NV / 750 ml

Baltas vynas / Vermutas / Saldus / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Muscat (Moscato, Moscatel)
Alkoholio kiekis: 18% tūrio
Kamštis: natūralus
Gamintojas: Martini & Rossi / Italija / Regionas: Piedmont

Būsena: Turime

22,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: sodrios gintaro spalvos
Kvapas: kvape jaučiamas gėlių ir žolelių aromatas
Skonis: juntamas subtilus kartumas, poskonyje atsiskleidžia medaus natos.
Rekomenduojama prie: kaip aperityvas, sūrio, vartoti vieną


Kompanija Martini & Rossi įkurta daugiau nei prieš 150 metų – 1863-iaisiais.  Ilgametės patirties ir meistriškumo dėka ji tapo vienų žinomiausių ir populiariausių pasaulyje gėrimų gamintoja.  Turino regionas išgarsino vermutą visame pasaulyje.  Rankų darbo, natūralių ingredientų vermutai Martini RISERVA SPECIALE gaminami pagal aukščiausius Turino vermuto standartus laikantis autentiškos gamybos tradicijos: itališkų vynų mišinys praturtinamas ąžuolo statinėse brandintais žolelių bei egzotinių augalų ekstraktais.


AMBRATO vermutas yra sodrios gintaro spalvos, gėlių aromato.  Skonyje juntamas subtilus kartumas, o poskonyje atsiskleidžia medaus natos.  Šis išskirtinis gėrimas gaminamas iš  itališkų vynų mišinio, praturtinto baltųjų Moscato vynuogių vynu iš Asti regiono.  Taip pat šio gėrimo sudėtyje yra aromatinių žolelių ekstraktų, kurių dalis išauginta Pancialieri regione Italijoje (pvz. 3 rūšių pelynai, romėniškosios ramunėlės), o kita dalis atgabenta iš egzotiškų kraštų (raudonasis sandalmedis iš Centrinės Amerikos, geltonasis chininmedis iš Ekvadoro, kininis rabarbaras).  Prieš sumaišant su vynais, šie žolelių ekstraktai brandinami ąžuolo statinaitėse.


Rekomenduojama patiekti su ledu ir sodos vandeniu, papuošiant ant iešmelio suvertomis baltosiomis vynuogėmis.    Taip pat gali būti maišomas baltasis Negroni kokteilis (lygiomis dalimis Ambrato, džinas ir biteris) ar Martini Tonic (lygiomis dalimis su toniku, papuošiant apelsino griežinėliu).


Pateikiamas atšaldytas, su ledu arba be ledo.  Atidarius rekomenduojama laikyti šaldytuve.


www3.martini.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: MARTINI Riserva Speciale AMBRATO*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...