Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

MARTELL Cordon Bleu Cognac*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Konjakas užsakymui / Special Cuvée
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Martell / Prancūzija / Regionas: Cognac /
Wine Enthusiast 100


Būsena: Turime

150,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: gili aukso ir vario spalva
Kvapas: karamelizuotų vaisių, ypač slyvų, obuolių aromatas su kavos ir kepintų migdolų natomis
Skonis: kompleksiškas, brandus, gerai užapvalintas, jaučiasi vaisinės ir prieskonių natos, ilgas poskonis

Vienas iš nedaugelio 100 balų įvertintų gėrimų.


1912 m. Edouardas Martellis norėdamas, kad šeimos tradicija gyvuotų, sukūrė konjaką „Cordon Bleu”, kuris šiandien laikomas išties puikaus konjako etalonu. Jis gaunamas rūpestingai sumaišius daugiau nei 150 rūšių vynuogių spirito, ir jo švelnus sodrus skonis įkūnija klasikinį konjako „Martell” skonį.


Konjaką „Martell” ypač vertina gėlėmis dvelkiančio subtilaus ir elegantiško skonio konjako mėgėjai.


Konjako „Martell” savitumą lemia specifinis dvigubo distiliavimo būdas ir tradiciniai Šarentės regione naudojami svogūno formos distiliatoriai, kuriais distiliuojamas vynuogių spiritas.


Vynuogės, iš kurių gaminamas spiritas, auginamos keturiuose geriausiuose Šarentės regiono subregionuose: Didžiojoje Šampanėje, Mažojoje Šampanėje, Borderi ir Fin Bua.


Baigtas distiliuoti vynuogių spiritas brandinamas sandėliuose laikomose ąžuolinėse statinėse. Statinėms gaminti konjako namai „Martell” naudoja Tronsė girioje augančių ąžuolų medieną, kuri konjakui „Martell” suteikia jo skonio subtilumą lemiančių švelnių taninų.


Bręsdamas vynuogių spiritas įgauna gintaro spalvą ir ypatingą aromatą. Vynuogių spiritas atrenkamas ir maišomas itin kruopščiai, kad konjako „Martell” skonis bei kokybė būtų ypatingi ir nekistų metų metus. Šių konjako namų pagamintas konjakas – savitas skirtingais metais ir skirtinguose subregionuose užaugintų vynuogių spirito mišinys.


Konjako namus „Martell” 1715 m. Šarentės regione įkūrė Jeanas Martellis. Po jo mirties 1753 m. klestintį verslą perėmė jo našlė bei sūnūs Jeanas ir Frédéricas. Iki 1721 m. Konjako namai „Martell” jau buvo eksportavę į Jungtinę Karalystę daugiau nei 200 000 litrų konjako.


Iki 1868 m. konjakas „Martell” jau buvo pasiekęs netgi itin tolimas šalis: Kiniją, Japoniją ir Honkongą.


www.martell.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: MARTELL Cordon Bleu Cognac*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Algimantas (2020-02-11)
Gero skonio gėrimas!

Komentarai

  Kraunama...