Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

MAKER'S MARK Kentucky Straight Bourbon Whisky*

700 ml
Viskis / Bourbon
Alkoholio kiekis: 45 %
Gamintojas: Maker's Mark / JAV / Regionas: Kentucky /
Wine Enthusiast 95


Būsena: Turime

40,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: aukso
Kvapas: ąžuolo, karamelės, vanilės, kviečių
Skonis: saldus, karamėlės, vanilės, vaisių; švelnaus ir subtilaus poskonio

Tai unikalus, pilno skonio, rankų darbo burbonas, pagamintas naudojant seną technologiją. Originaliai, rankomis "užanstpauduotas" kamštis, ant butelio kaklelio užpilant raudoną vašką. Viskis gaminamas mažomis partijomis iki 19 statinaičių.  Maker‘s Mark išskirtinumas – vartomos statinės ir klimato suvienodinimas gamybos procese.


 


Maker‘s Mark brandinamas maždaug šešerius metus, yra išpilstomas ir parduodamas, kai degustatorių komitetas sutinka, kad viskis yra pasirengęs. Maker‘s Mark yra viena iš nedaugelio distilerijų, kurioje statinės yra pasukamos iš viršutinio į apatinį lygį brandinimo sandėliuose. Pasukimo proceso metu išlyginami temperatūros skirtumai. Viršutiniai  aukštai yra veikiami didžiausių temperatūros svyravimų per metus, todėl sukant statines užtikrinama, kad visose statinėse burbonas turi tokią pačią kokybę ir skonį.


Maker‘s Mark parduodamas buteliuose, kurie yra sandarinami su raudonu vašku. Maker‘s Mark įkūrėja Marjorie "Margie" Samuels, atkreipė dėmesį į etiketę ir sugalvojo panardinimo į vašką procesą, kuris suteikia buteliui savo skiriamąją išvaizdą. Šis burbonas buvo įvestas į rinką 1959 metais.


Galima vartoti gryną, su ledu arba tradiciniuose burbono kokteiliuose.


www.makersmark.com


 


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: MAKER'S MARK Kentucky Straight Bourbon Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Nerijus (2020-02-01)
Super !!!
Eugenijus (2019-05-19)
Super. Skonis, kvapas, vaizdas! Visk(i)as viename!

Komentarai

  Kraunama...