Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

LYRE'S Italian Spritz Nealkoholinis aperityvas*

700 ml
Nealkoholiniai gėrimai Gamintojas: Lyre's / D. Britanija


Būsena: Turime

27,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų

Šis aperityvas buvo sukurtas siekiant perduoti unikalų klasikinio itališko „Spritz“ skonį. Itališko „Spritz“ kartumas tarsi saulės spindulys, ryškus ir turintis išskirtines savybes. Apelsinų saldumas puikiai susilieja su rabarbarų skoniais.


Trejus metus kurtas ir 2019 m. pristatytas „Lyre's“ asortimentas buvo kuriamas su meile ir tikslu padaryti neįmanomą – suteikti laisvę gerti savo mėgstamą kokteilį savaip ir pakeisti alkoholio vartojimo įpročius pasaulyje. Australijos lyrauodegis – paukštis, galintis tikroviškai pamėgdžioti bet kokius kada nors girdėtus garsus. Būtent šį paukštį „Lyre‘s“ pasirinko kaip savo brendo atpažinimo ženklą, kurį galite pamatyti ant kiekvienos „Lyre‘s“ produkcijos etiketės.


Lyre‘s gamybos procese nėra garinamas alkoholis iš originalių spiritų, bet naudojamas natūralių skonių, ekstraktų ir distiliantų mišinys, gaunamas iš vaisių, augalų, prieskonių, riešutų, sėklų ir kitų natūralių šaltinių. Lyre‘s savo gamyboje sumaišo natūralius pipirų, uogų ir kitų augalinių junginių ekstraktus, taip suteikiant tikrovišką, originalaus spirito suteikiamą šilumą gomuryje.


 Nealkoholinis „LYRE'S SPRITZ“


Ingredientai:


– Italian Spritz, 60 ml


– putojantis vynas (gali būti nealkoholinis), 100 ml


– gazuotas mineralinis vanduo, 30 ml


Paruošimas: į taurę įdėti 2/3 jos tūrio ledo, supilti visus ingredientus, išmaišyti.


Šis nealkoholinis aperityvas, kaip ir visa „Lyre‘s“ produkcija, tinka veganams, nes sudėtyje neturi pieno, riešutų, kiaušinių, glitimo ir nesukelia alergijos. „Lyre‘s“ asortimentas sudėtyje turi 75-90% mažesnį kalorijų/cukraus kiekį nei jų originali alkoholinė versija.


Sudėtis: vanduo, cukraus sirupas, natūralios kvapiosios medžiagos, geltona saulėlydžio spalva (E110), karmoizino spalva (E122), rūgštis: fosforo rūgštis, konservantas: kalio sorbatas.


Laikymas: atidarius nebūtina laikyti šaldytuve.
Rekomenduojama suvartoti per 12 savaičių.
Pagaminta: Jungtinė Karalystė
Alkoholio kiekis: 0%

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: LYRE'S Italian Spritz Nealkoholinis aperityvas*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...