Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

LANCERS Rosé


2020 / 750 ml

Rožinis vynas / Sausas / Lengvas
Vynuogės: Castelão, Syrah (Shiraz), Tempranillo (Tinta Roriz/Aragonez), Touriga Nacional, Trincadeira
Alkoholio kiekis: 10% tūrio
Kamštis: klasikinis

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

9,00 €
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 8-10 °C.
Rekomenduojama prie: jūros gėrybių, salotų, užkandžių, vartoti vieną

„Lancers Rosé“ yra stebėtinai lengvas ir subalansuotas vynas. Su „Lancers Rose“ nebūtina būti vyno ekspertu, norint nustatyti aviečių, arbūzų ar tropinių vaisių skonį.


Tai lengvai putojantis ir šviežias vynas, bet ne toks rūgštus ar pernelyg saldus kaip kiti rausvi vynai. Vynas yra įvairių Portugalijos vynuogių veislių mišinys. Pradėtas gaminti 1944 m. ištikimas savo idėjai vynas, labai  malonus ir lengvas mėgautis.


„Lancers“ buvo sukurtas 1944 m., kai amerikietis verslininkas Henry Beharas lankėsi Europoje, norėdamas rasti rausvą vyną, kuris galėtų būti ypač patrauklus Amerikos ragautojams. Jo paieškos baigėsi Portugalijoje, tiksliau Palmelos regione, garsiuose José Maria da Fonseca rūsiuose.


Pradžioje vyndarys António Porto Soares Franco pristatė rožinę Faísca, kuri iškart patiko ir buvo atspirties taškas kuriant „Lancers rosé“. „Lancers“ buvo tiesioginė sėkmės istorija Amerikos rinkoje - septintojo dešimtmečio viduryje parduota beveik pusė milijono dėžių, o aštuntojo dešimtmečio pabaigoje - vienas milijonas dėžių.


Šiandien „Lancers“ tebėra labai sėkmingas, atsižvelgiant į jo tarptautinę šlovę ir tai, kad jis yra vienas geriausiai parduodamų Portugalijos vynų visame pasaulyje ypač JAV, Italijoje, Ispanijoje ir Portugalijoje.
Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: LANCERS Rosé

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Adelė (2020-12-08)
Puikus vynas

Komentarai

  Kraunama...