Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

LAGAVULIN 16 YO Islay Single Malt Scotch Whisky*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 16 metų
Alkoholio kiekis: 43%
Gamintojas: Lagavulin / Škotija / Regionas: Islay /
2012, 2011, 2010, 2009, 2008 International Wine & Spirit Competition - aukso medalis (Outstanding, Best in Class)


Būsena: Turime

99,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: sausas, dūminiame jo aromate juntamas nežymus džiovintų durpių kvapas, tačiau visi skonių ir aromatų niuansai yra subalansuoti ir nė vienas kvapas nėra dominuojantis
Skonis: iš pradžių yra salstelėjęs, salyklinis su šiek tiek chereso, o vėliau pereina į sausą ir dūminį. Poskonis yra praktiškai kartus, su išliekančiais durpių dūmų ir druskos niuansais

„Lagavulin“ viskio gamykla yra įsikūrusi Ailos salos pietinėje pakrantėje, mažoje įlankoje, netoli Dunvegan pilies griuvėsių. XIX a. ketvirtajame dešimtmetyje įlankoje veikė dvi viskio gamyklos, kurios 1837 m. susijungė – taip atsirado „Lagavulin Distillery“.


Šio viskio kvapas sausas, dūminiame jo aromate juntamas nežymus džiovintų durpių kvapas, tačiau visi skonių ir aromatų niuansai yra subalansuoti ir nė vienas kvapas nėra dominuojantis. Skonis iš pradžių yra salstelėjęs, salyklinis su šiek tiek chereso, o vėliau pereina į sausą ir dūminį. Poskonis yra praktiškai kartus, su išliekančiais durpių dūmų ir druskos niuansais. „Lagavulin“ gėrimas apibūdinamas kaip vienas geriausiųjų Ailos salos viskių.


www.malts.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: LAGAVULIN 16 YO Islay Single Malt Scotch Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Ausra (2022-08-19)
Specifinio skonio, vertas demesio megautis kokybisku viskiu.
Algirdas (2020-07-11)
Labai savitas ir orginalus skonis. Durpiu kvapas suteikia nenusakomai specifini, malnu, o tuo pačiu orginalu skoni. Tikrai vertas aukšto vertinimo gėrimas. Labai tinka prie cigaro.
Ramunas (2019-09-30)
Pasakiskas
Andrius (2019-04-10)
Stipriai švelnus dūminis viskis

Komentarai

  Kraunama...