Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt

La Di Motte

La Di Motte vynasVyno gamintoja Azienda Agricola La di Motte savo veiklą pradėjo 1970 m. Mota di Livencos miestelyje, įsikūrusiame vynuogynais apraizgytose žemėse tarp Veneto ir Friulio regionų.

Daugiau kaip 100 ha La Di Motte vynuogynams teigiamą įtaką turėjo intensyvi aplinkosaugos gerinimo programa. Vykdant šią programą buvo iškirsti senieji vynuogynai, o modernesni plotai apsodinti naujai išvestomis veislėmis, be to, visame vyno gamybos procese pradėta naudoti pažangesnė vynuogininkystės praktika ir naujos technologijos.  

Senasis ūkininkavimo kompleksas buvo visiškai atnaujintas: pastatytos naujos gamybinės patalpos, kuriose telpa 15 000 centnerių produkcijos, ir naujas vyno rūsys, kuriame telpa iki 400 statinių. Taip pat pastatytas modernus renginių ir konferencijų centras.

Reorganizuotos įmonės komandai dabar padeda daugybė profesionalių vyndarių ir išorės konsultantų, pavyzdžiui, Flavijus Zulianis. Vynuogynų darbuotojams, siekiant optimaliai išnaudoti gamtos išteklius, toliau vadovauja vynuogininkystės specialistų grupė.

Dėl tankiai apsodintų (3500–4200 vynmedžių 1 hektare) plotų ir selektyvios vynuogių atrankos (50–100 centnerių iš hektaro) užtikrinama aukšta gaminamo vyno kokybė. 

2001 m. derlius – pirmasis visos įmonės modernizavimo programos rezultatas. Specializuota, aukštos kokybės produkcija jau yra gavusi daugybę apdovanojimų ir sulaukusi pripažinimo pagrindinėse užsienio ir Italijos parodose.

Dėl atidaus įmonės dėmesio kokybei kiekviename gamybos ir rinkodaros etape – nuo išvestų veislių pasirinkimo iki pakavimo –  įmonė La Di Motte 2002 m. laimėjo specialųjį „Vinitaly“ apdovanojimą už pakuotę.

 

 

www.ladimotte.it

Mažėjantis
puslapyje
 • Rinkinys "Vasara 2"  Gamintojas: / / Regionas:
  6 vasariški vynai iš Ispanijos, Italijos ir Prancūzijos. Sužinoti daugiau
  52,50 €

  Kaina nuo: 6,50 €

 • Įspūdingo skonio Itališki vynai  Gamintojas: / / Regionas:

  Trys balto vyno: Chardonnay iš Toskanos, Fiano iš Sicilijos ir Falanghina vynuogės iš Kampanijos regiono.

  Trys raudono vyno: Amarone stiliaus, solidaus skonio Gran Passione iš Veneto, puikus... Sužinoti daugiau

  68,50 €

  Kaina nuo: 7,50 €

 • LA DI MOTTE Pinot Grigio DOC Venezia


  2018 / 750 ml
  Baltas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
  Vynuogės: Pinot Gris (Pinot Grigio)
  Gamintojas: La Di Motte / Italija / Regionas: Veneto / Vietovė: Venezia
  Concorso Internazionale del Pinot Grigio - aukso medalis (2006), Mostra dei vini veneti-Camalò - aukso medalis (2006), Decanter - sidabro medalis (2006), International Wine Challenge - sidabro medalis (2006)
  Gaivaus skonio, aukštos kokybės baltas Pinot Grigio vynas. Sužinoti daugiau
  8,50 €
Mažėjantis
puslapyje
  Kraunama...