Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

KAVALAN Single Malt Whisky*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Kavalan / Taivanas / Regionas: Yilan County /
Beverage Testing Institute 93, International Wine & Spirit Competition - aukso medalis


Būsena: Turime

70,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: gintarinė
Kvapas: švarus gėliškas ir vaisiškas, su medaus, tropinių vaisių, vanilė, kokoso ir šokolado natomis
Skonis: saldaus mango ir prieskonių kompleksas, vidutiniškas aliejingumas ir citrusinis poskonis

Tai pirmasis ir seniausias King Car distilerijos produktas, leidžiamas nuo 2008 metų. Šis viskis pasaulio viskio mėgėjų dėmesį patraukė jau vos po dviejų metų, Škotijoje vykusios kasmetinės Burn‘s Nightšventės metu. Vienas iš renginių tą vakarą, buvo Edinburge vykusi akla viskio degustacija, kurioje specialistų teismui buvo pateikta trys škotiški, vienas angliškas ir KAVALAN „CLASSIC“ SINGLE MALT viskiai. Vertintojų verdiktas buvo labai netikėtas ir nuskambėjo per visą pasaulį. Geriausiu to vakaro gėrimu jie išrinko šį taivanietišką viskį.


www.kavalanwhisky.com


KAVALAN Distillery priklauso King Car Group. Taivanas. Regionas: Yilan County. Įkūrimo data: 2005 metai.


Nors taivanietiško viskio daryklos idėja pakankamai ilgą laiką sklandė ore, tačiau net prasidėjus distilerijos pastatų statyboms vis dar didelė dalis žmonių netikėjo taivanietiško viskio idėja ir jo sėkme. Priešingai nei Škotija, Taivanas niekuomet neturėjo viskio gamybos istorijos, technologijos ir jokios patirties, todėl viskiui kilusiam iš šios šalies nebuvo pranašaujama lengva ateitis.
Neturėdami ankstesnės viskio gamybos patirties, tačiau turėdami puikius viskio gamybai reikalingus gamtos išteklius ir stiprią motyvaciją, naujai kuriamos įmonės savininkai nesutiko su daugelio atkalbinėtojų nuomone ir toliau ištikimai laikėsi savo tikslo - sukurti pirmą taivanietišką viskį.
King Car vadovai prieš pradėdami distilerijos statybas nusprendė gerai atlikti namų darbus ir patirties pasisemti iš ilgas tradicijas turinčių Škotijos viskio darytojų. Keliaudami ir bendraudami su Škotijos salyklinio viskio distiliuotojais, bei viskio pasaulyje žinomu ir gerą vardą turinčiu viskio konsultantu Dr. Jim Swan, pasidomėję fermentavimo, distiliavimo, brandinimo subtilybėmis, Taivano distiliuotojai sugrįžo turėdami aiškią savo distilerijos viziją.
Šiuo metu, KAVALAN Distillery viskio tema rašančiuose leidiniuose minima kaip viena moderniausių naujojo pasaulio distilerijų, o joje daromas viskis ypač medžiojamas viskio snobų.
KAVALAN pavadinimas kildinamas iš Taivano aborigenų genties kuri kartu su keletu kitų – seniausi Taivano salos gyventojai. Kadaise Taivano aborigenai buvo apgyvendinę visą salą ir aplinkines saleles, tačiau nuo XVI a. čia migruojant kinams jie buvo stumiami į kalnus ir naikinami. Ypač nukentėjo derlingose lygumose gyvenusios gentys. Šiuo metu aborigenai sudaro vos 2 procentus iš 23 milijonų Taivano gyventojų. Kadaise Kavalanų gentis gyveno Yi-Lan regione, kuriame šiuo metu ir stovi distilerija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: KAVALAN Single Malt Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...