Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

KAVALAN Sherry Oak Single Malt Whisky*

700 ml / Prabangioje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Alkoholio kiekis: 46%
Gamintojas: Kavalan / Taivanas / Regionas: Yilan County /
Beverage Testing Institute 97, 2015 International Wine & Spirit Competition - aukso medalis, 2014 San Francisco World Spirits Competition - aukso medalis


Būsena: Turime

100,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: gili raudonmedžio
Kvapas: švarus, kompleksiškas, daugialypis iš džiovintų vaisių, riešutų, prieskonių, marcipanų, vanilės
Skonis: švelnus, gerai subalansuotas, sunkus. Jaučiasi natūralus saldumas, džiovinti vaisiai, prieskoniai. Labai ilgas poskonis.

Statinės, kuriose buvo laikomas ispaniškas pastiprintas chereso vynas, šiuo metu yra paklausiausios viskio industrijoje. Už jas „žvėriškus“ pinigus pasiruošę mokėti viso pasaulio viskio gamintojai. Medžiodami šias statines, jie konkuruoja tarpusavyje, nes jų pasiūla rinkoje yra gerokai mažesnė už paklausą. Sėkmingos medžioklės atveju, kiekviena viskio darykla viskio vartotojams pasiūlo šiose statinėse brandinto, šiuo metu populiaraus viskio.


Šis taivanietiškas viskis yra tipinis brandinimo chereso statinėse pavyzdys. Jo skonis ir aromatas yra švarus, kompleksiškas, su dominuojančiomis džiovintų vaisių, riešutų bei prieskonių natomis.


Visą brandinimo laikotarpį šis viskis praleidžia ex-sherry oak statinėse, o išpilstomas jis 46 procentų alkoholio koncentracijos. Jo spalva nekoreguojama karamele, filtruojant nenaudojama šaltoji filtracija.


www.kavalanwhisky.com


KAVALAN Distillery priklauso King Car Group. Taivanas. Regionas: Yilan County. Įkūrimo data: 2005 metai.


Nors taivanietiško viskio daryklos idėja pakankamai ilgą laiką sklandė ore, tačiau net prasidėjus distilerijos pastatų statyboms vis dar didelė dalis žmonių netikėjo taivanietiško viskio idėja ir jo sėkme. Priešingai nei Škotija, Taivanas niekuomet neturėjo viskio gamybos istorijos, technologijos ir jokios patirties, todėl viskiui kilusiam iš šios šalies nebuvo pranašaujama lengva ateitis.
Neturėdami ankstesnės viskio gamybos patirties, tačiau turėdami puikius viskio gamybai reikalingus gamtos išteklius ir stiprią motyvaciją, naujai kuriamos įmonės savininkai nesutiko su daugelio atkalbinėtojų nuomone ir toliau ištikimai laikėsi savo tikslo - sukurti pirmą taivanietišką viskį.
King Car vadovai prieš pradėdami distilerijos statybas nusprendė gerai atlikti namų darbus ir patirties pasisemti iš ilgas tradicijas turinčių Škotijos viskio darytojų. Keliaudami ir bendraudami su Škotijos salyklinio viskio distiliuotojais, bei viskio pasaulyje žinomu ir gerą vardą turinčiu viskio konsultantu Dr. Jim Swan, pasidomėję fermentavimo, distiliavimo, brandinimo subtilybėmis, Taivano distiliuotojai sugrįžo turėdami aiškią savo distilerijos viziją.
Šiuo metu, KAVALAN Distillery viskio tema rašančiuose leidiniuose minima kaip viena moderniausių naujojo pasaulio distilerijų, o joje daromas viskis ypač medžiojamas viskio snobų.
KAVALAN pavadinimas kildinamas iš Taivano aborigenų genties kuri kartu su keletu kitų – seniausi Taivano salos gyventojai. Kadaise Taivano aborigenai buvo apgyvendinę visą salą ir aplinkines saleles, tačiau nuo XVI a. čia migruojant kinams jie buvo stumiami į kalnus ir naikinami. Ypač nukentėjo derlingose lygumose gyvenusios gentys. Šiuo metu aborigenai sudaro vos 2 procentus iš 23 milijonų Taivano gyventojų. Kadaise Kavalanų gentis gyveno Yi-Lan regione, kuriame šiuo metu ir stovi distilerija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: KAVALAN Sherry Oak Single Malt Whisky*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...