Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

KAVALAN CONCERTMASTER Single Malt Whisky

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis / Single malt
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Kavalan / Taivanas / Regionas: Yilan County /
2011 International Wine & Spirit Competition - Sidabro medalis (geriausias savo klasėje)


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

68,00 €
Kvapas: sodrus ir aromatingas. Dominuoja džiovintų vaisų aromatai
Skonis: gausus įvairių vaisų, tarp kurių nesunkiai užčiuopsite mango bei įvairių tamsių uogų. Taip pat, pakankamai stipriai juntama ir Porto vyno įtaka

Tai dvigubo brandinimo taivanietiškas salyklinis viskis. KAVALAN Concertmaster Port Cask Finish pradiniame brandinimo etape buvo laikomas amerikietiško ąžuolo statinėse o vėliau perpiltas į statines kuriose iki tol buvo brandinami Portugališki Ruby Port, Tawny Port ir Vintage Port vynai.


Šis viskis pakankamai jaunas ir butelio etiketėje neturi brandinimo amžiaus nuorodos, tačiau rekomenduojame įvertinti, jog dėl labai aukštos Taivane oro temperatūros, šioje šalyje viskis bręsta 3-4 kartus sparčiau nei vėsioje Škotijoje. Taip pat, viskio brendimas karštame klimate yra savotiška prabanga, nes tokiomis sąlygomis „duoklė angelams“ kasmet sudaro net 12-18 proc. statinės turinio, todėl taivanietiškas viskis savo aromatų ir skonių sodrumu bei koncetruotumu, gerokai lenkia to paties amžiaus Europietiškus viskius.


www.kavalanwhisky.com


KAVALAN Distillery priklauso King Car Group. Taivanas. Regionas: Yilan County. Įkūrimo data: 2005 metai.


Nors taivanietiško viskio daryklos idėja pakankamai ilgą laiką sklandė ore, tačiau net prasidėjus distilerijos pastatų statyboms vis dar didelė dalis žmonių netikėjo taivanietiško viskio idėja ir jo sėkme. Priešingai nei Škotija, Taivanas niekuomet neturėjo viskio gamybos istorijos, technologijos ir jokios patirties, todėl viskiui kilusiam iš šios šalies nebuvo pranašaujama lengva ateitis.
Neturėdami ankstesnės viskio gamybos patirties, tačiau turėdami puikius viskio gamybai reikalingus gamtos išteklius ir stiprią motyvaciją, naujai kuriamos įmonės savininkai nesutiko su daugelio atkalbinėtojų nuomone ir toliau ištikimai laikėsi savo tikslo - sukurti pirmą taivanietišką viskį.
King Car vadovai prieš pradėdami distilerijos statybas nusprendė gerai atlikti namų darbus ir patirties pasisemti iš ilgas tradicijas turinčių Škotijos viskio darytojų. Keliaudami ir bendraudami su Škotijos salyklinio viskio distiliuotojais, bei viskio pasaulyje žinomu ir gerą vardą turinčiu viskio konsultantu Dr. Jim Swan, pasidomėję fermentavimo, distiliavimo, brandinimo subtilybėmis, Taivano distiliuotojai sugrįžo turėdami aiškią savo distilerijos viziją.
Šiuo metu, KAVALAN Distillery viskio tema rašančiuose leidiniuose minima kaip viena moderniausių naujojo pasaulio distilerijų, o joje daromas viskis ypač medžiojamas viskio snobų.
KAVALAN pavadinimas kildinamas iš Taivano aborigenų genties kuri kartu su keletu kitų – seniausi Taivano salos gyventojai. Kadaise Taivano aborigenai buvo apgyvendinę visą salą ir aplinkines saleles, tačiau nuo XVI a. čia migruojant kinams jie buvo stumiami į kalnus ir naikinami. Ypač nukentėjo derlingose lygumose gyvenusios gentys. Šiuo metu aborigenai sudaro vos 2 procentus iš 23 milijonų Taivano gyventojų. Kadaise Kavalanų gentis gyveno Yi-Lan regione, kuriame šiuo metu ir stovi distilerija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: KAVALAN CONCERTMASTER Single Malt Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Vytautas (2022-11-07)
Puikus , sodrus ir tuo pačiu švelnus.
Aidas (2022-07-21)
Naujas, stebinantis skonio atradimas.

Komentarai

  Kraunama...