Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

BOULARD Calvados Pays d'Auge Grand Solage

700 ml
Brendis
Brandintas ąžuolo statinėse: 3 metus
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Boulard / Prancūzija / Regionas: Normandie / Vietovė: Pays d'Auge
2013 Concours Mondial de Bruxelles - aukso medalis, 2013 International Wine & Spirit Competition - sidabro medalis


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

36,00 €
Spalva: gintaro, aukso
Kvapas: puikiai subalansuotas obuolių aromatas su vanilės natomis
Skonis: švelnus, vaisinis su ilgu poskoniu

Kalvadosas - tai alkoholinis gėrimas, gaminamas iš obuolių sidro distiliacijos būdu. Skirtingų veislių obuoliai surenkami ankstyvą rudenį, brandinami, o vėliau iš jų spaudžiamos sultys, kurios fermentuojamos. Gautas sidras distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse ne mažiau kaip 3 metus. Kalvadosas gaminamas Prancūzijos šiaurės vakaruose, Normandijos regione. Kalvadoso kilmės taisyklės (Appellation d'Origine Controlee) apibrėžia 3 zonas, kuriose gali būi gaminamas kalvadosas. Pays d'Auge regionas yra griežtesnio reglamentavimo zona, kurioje taikomi papildomi kokybės reikalavimai.


"Calvados Boulard Grand Solage" yra pagamintas pačioje Normandijos širdyje, garsiajame Pays d'Auge regione. Šis kalvadosas įkūnija sąryšį tarp gamtos dovanų ir žmogaus darbo vaisių. Gerbdami Boulard šeimos tradicijas, gyvuojančias nuo 1825 m., gamintojai naudoja net 120 obuolių rūšių, kad pagamintų sidrą, kuris vėliau dukart distiliuojamas ir brandinamas statinėse. Taip gaunamas sodraus, turtingo skonio kalvadosas, vertinamas žinovų visame pasaulyje.


Kalvadoso darykla "Calvados Boulard" yra šeimos įmonė, kuri skaičiuoja jau 170-uosius gyvavimo metus. Jau penkta karta saugo Boulard kalvadoso gamybos paslaptis bei patirtį, sukauptą per daugiau nei pusantro šimto metų. Šiandien "Calvados Boulard" yra kampanija, pelniusi tarptautinį pripažinimą, o jos produktai - laimėję daugybę tarptautinių konkursų medalių.


www.calvados-boulard.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: BOULARD Calvados Pays d'Auge Grand Solage

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...