Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

JURA 12 YO Single Malt Scotch Whisky

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 12 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Jura / Škotija / Regionas: Islands /


Būsena: Turime

52,00 €
Spalva: vidutiniškai šviesios gintarinės spalvos
Kvapas: juntamas medaus saldumas, prieskoningas šokoladas, šiek tiek citrusinių vaisių, dūmo užuomenos
Skonis: bananai, saldymedis, poskonyje švelnus dūminis cheresas

Škotijoje yra daug salų, tačiau Jura sala yra išskirtinė nuo visų kitų. Saloje gyvena daugiau nei 5 000 elnių ir mažiau nei 200 gyventojų. Yra tik vienas kelias, vienas baras ir viena spirito varykla. Jura viskių istorija prasideda nuo 1810 m., nuo vakarinių Škotijos krantų nutolusioje, legendomis apipintoje nedidelėje Juros saloje. Atnaujintoje distilerijoje nuo 1963 m. buvo vėl pratęstos Jura viskių gaminimo tradicijos. Viskių turinčių savitą skonį, dėl vietinės gamybos salyklo ir salą juosiančio, sūraus vandenyno klimato. Jura viskių gamybos procese vis dar išlaikomi trys pagrindinės dalys:  naudojami ypatingai aukšti distiliavimo aparatai (berods aukščiausi Škotijoje), tai viskio distiliatui suteikia lengvą, pušų bei citrusinių vaisių charakterį; kasmet apie keturias savaites distiliuojama dūmiškas miežių salyklas, kas užtikrina subtilų dūmiškumą visiems viskiams;  lengvai dūmiško salyklo brandinimas, baltojo ąžuolo „ex Bourbono“ statinėse, suteikia viskiui saldumą, kuris puikiai sujungia skonį ir aromatą. Visa tai leidžia viensalykliniuose viskiuose sukurti tik šiai distilerijai būdingą stilių.


JURA 12 YO salyklinis, lengvai durpiškas, viskis brandinamas ne mažiau kaip 12 metų „ex Burbono“ amerikietiško baltojo ąžuolo statinėse ir vėliau papildomai dar laikomas (finish) „ex ispaniško Oloroso Chereso“ ąžuolo statinėse.


www.jurawhisky.com


 

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: JURA 12 YO Single Malt Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...