Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

JAMESON Irish Whiskey 1 l*

1 litras
Viskis užsakymui / Irish Blended
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Jameson / Airija


Būsena: Turime

30,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Kvapas: lengvas gėlių aromatas, papildytas medienos ir prieskonių natomis
Skonis: ypatingai švelnus, su prieskonių, chereso ir medienos natomis

„Jameson” yra airiškas viskis, gaunamas sumaišius iš salyklo bei paprastų grūdų pagamintą (pure pot still) ir grūdinį airišką viskį. Trigubas distiliavimas ir ilgus metus trunkantis brandinimas užtikrina ypač švelnų šio viskio skonį, turintį prieskonių, chereso ir medienos prieskonį.
Airiškas viskis „Jameson” gaminamas iš tyro vandens ir salyklinių bei nesalyklinių miežių. Salyklas džiovinamas pučiant šiltą orą, t. y. be dūmų, todėl šis viskis neturi jų skonio.
Viena airiško viskio gamybos paslapčių – lėtas trigubas distiliavimas variniuose svogūno formos distiliatoriuose. Toks distiliavimo būdas užtikrina švelnų ir malonų jo skonį.
Švelnų ir saldų airiško viskio „Jameson” skonį lemia ilgas spirito brandinimas naudotose amerikietiškų ąžuolų ir ąžuolinėse chereso statinėse, ilgus metus laikytose tamsiuose kvapų sklidinuose sandėliuose. Labai svarbu, iš kokios medienos šios statinės pagamintos, nes nuo to priklauso viskio „Jameson” skonio švelnumas, dėl kurio jis vis labiau mėgstamas visame pasaulyje.


Prekių ženklo „Jameson” kūrėjas Johnas Jamesonas 1780 m. atidarė savo spirito daryklą pasiryžęs gaminti geriausią pasaulyje viskį. Jis įsigijo geriausią, kokią tik buvo galima gauti, distiliavimo įrangą ir visą pagamintą viskį brandindavo tol, kol jis įgaudavo neprilygstamą kokybę bei skonį. Dėl ypatingo meistriškumo ir ilgo viskio brandinimo Johnas Jamesonas pelnė puikią reputaciją, nes tuo metu šis gėrimas dažniausiai būdavo parduodamas visai jaunas. Jis iki šiol laikomas viskio brandinimo chereso statinėse pradininku.


Šio prekių ženklo kūrėjo kokybės siekis buvo perduodamas iš kartos į kartą ir išliko iki šių dienų. Šiandien airiškas viskis „Jameson” gaminamas sujungus praeities tradicijas su šių dienų patirtimi. Jis gaunamas meistriškai sumaišius švelnesnio ir tradiciškesnio skonio viskį, ir jo kokybę bei skonio švelnumą visame pasaulyje vertina tiek žinovai, tiek mėgėjai.


Gamintojo informacija.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: JAMESON Irish Whiskey 1 l*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Kapitonas (2020-11-08)
Geriausias kainos ir kokybes santykis.

Komentarai

  Kraunama...