Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Hennessy Paradis Cognac*

700 ml / Prabangioje dovanų dėžutėje
Konjakas užsakymui / Ekstra
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Hennessy / Prancūzija / Regionas: Cognac /


Būsena: Turime

1 400,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų

Trys amžiai prieš Kristų Romos imperatorius leido galams gaminti vyną. Tuomet buvo pasodinti 'Saintonge' vynuogynai, iš kurių gautas vynas viduramžiais buvo jūra plukdomas į Šiaurės Europą. Nestiprus “Champagne” ir “Borderies” vynas sugesdavo iki pasiekdavo kelionės tikslą, be to, buvo apmokestinamas dideliais mokesčiais. Anglų bei olandų pirkliai sumanė jį distiliuoti ir taip išvengti nuostolių. XVII amžiuje vynas pradėtas distiliuoti du kartus. Ilgainiui dėl laiku krovinio atsiimti neatvykusių laivų buvo pastebėti gėrimo brandinimo privalumai ir taip atsirado konjakas. XIX amžiuje konjako namai pradėjo siūlyti tokius gėrimus, kokius ragaujame ir dabar. "Hennessy" konjako namus įkūrė airių kilmės prancūzų karaliaus karininkas Richardas Hennessy. Greitai vardas Hennessy tapo konjako kokybės sinonimu. Richardo ainis Morisas, stebėdamas žvaigžde dekoruotą rankeną, nutarė, jog konjako kokybę patogiausia parodyti skirtingu žvaigždučių kiekiu. Dabar tai daro gausybė konjako ar brendžio gamintojų.


"Hennessy" galima pagaminti tik maišant skirtingas žaliavas, tad "Hennessy" labai didžiuojasi, kad septintos kartos konjako maišymo meistras Yann Fillioux yra pagrindinis konjako „kūrėjas“. Jis vieno gėrimo gamybai kartais naudoja per šimtą skirtingų žaliavos atmainų. Profesijos, kurios mokomasi visą gyvenimą, neįmanoma perprasti formalių studijų būdu. Gamybos tradicijų ir jų tęstinumas atspindi "Hennessy" konjako namus.


1774 m. Richardas Hennessy pastatė Įkūrėjo vyno rūsį, kad galėtų jame laikyti rečiausius konjako spiritus. Aštuonios Hennessy šeimos kartos surinko pačias didžiausias pasaulyje senų konjako spiritų atsargas. Būtent šie spiritai panaudoti kuriant „Paradis". „Hennessy Paradis" sumaišytas daugiau nei iš 100 itin retų konjako spiritų. 


hennessy

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Hennessy Paradis Cognac*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...