Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

GINTARO SINO Rožinis vaisių-uogų vynas 422


2018 / 750 ml

Rožinis vynas / Sausas / Lengvas
Vynuogės: Avietės, Obuoliai
Alkoholio kiekis: 12% tūrio
Kamštis: klasikinis
Gamintojas: Lietungė / Lietuva / Regionas: Aukštaitija / Vietovė: Zarasų rajonas

Būsena: Turime

11,00 €
Spalva: švelni avietinė
Kvapas: labai kvapnus, dominuoja aviečių ir juntami erškėtrožių aromatai
Skonis: lengvas, ne daug rūgšties su ilgai išliekančiu poskoniu
Rekomenduojama prie: jūros gėrybių, kaip aperityvas, paukštienos, sūrio
Rekomenduojama laikyti butelyje: 1-3 metus

Rožinė spalva visada nuteikia šventiškai. Rožinio vyno taurė ant baltos staltiesės primena praėjusias artimų žmonių rengtas šventes, sukaktis, jubiliejus, šeimos suėjimus, primena žmones, kurių galbūt jau senokai nebuvai sutikęs. Jau pati spalva nuteikia gerai nuotaikai.


Vynas yra labai kvapnus, galima tvirtinti, kad jis kvepia vasara, pievom, galbūt, net rytine saule, lėtai liečiančia rasą, nes iš gerai atšaldytos, aprasojusius vyno taurės sklinda gaiva. Paragavęs pajunti obuolių skonį, nes vynas pagamintas būtent iš jų – skintų rankomis, kruopščiai dėtų į dėžes, saugant, kad nebūtų pažeisti (juk nesinorėtų vyne jausti netinkamų skonių). Aromatas labai prislopintas, juk tikslas – sausas rožinis vynas, kuo labiau panašus į mums įprastą vynuogių vyną. Spalvai ir papildomiems poskoniams išgauti į vyną yra pridėta aviečių. Jų aromatas, susimaišęs su obuoliais, klaidina ir, nežinant, kad geriate vaisių – uogų vyną, neretai galite apsigauti. Avietės labai mėgstamos uogos, o aviečių vynas labai išraiškingas – jo nesupainiosite su jokiu kitu, bet atradus balansą, avietės labai praturtina vyną, nedominuodamos ir neišsiduodamos suteikia vynui romantiškos ir gaivios vasaros pojūtį.
Vynas labai lengvas, su ilgai išliekančiu poskoniu. Jis geriamas atšaldytas, tinka vartoti kaip aperityvą. Rožinis vynas derinamas prie įvairiausių patiekalų: jūros gėrybių, žuvies, lengvų sūrių ar salotų, vištienos ar kitos paukštienos – visko, ką esate pripratę derinti su baltu vynu. Vyne palyginti yra nedaug rūgšties – taip pabandėme įtikti daugeliui pradedančiųjų vyno mylėtojų, kuriems sausi vynai beveik visada yra per rūgštūs. Jį tinka gerti įvairiomis progomis su būriu bičiulių, bet vertinamas ir kaip geras draugas norit pabūti tyloje.


Rekomenduojama patiekti 8-10 °C. Tinka kaip aperityvas, prie vidutinės brandos sūrių, jūros gėrybių ir lengvų paukštienos patiekalų.


gintarosino.eu

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: GINTARO SINO Rožinis vaisių-uogų vynas 422

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Dovile (2020-05-12)
pavasariui pats geriausias gėrimas, maloniai gaivinantis. Gintaro Sino vynai - nuostabūs.
Luca (2015-10-09)
I'm not a big fun of rosè wine but this wine is well balanced in sweetness and dryness with a nice bouquet.

Komentarai

  Kraunama...