Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

DEWAR'S Special Reserve 12 YO Blended Scotch Whisky

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis / Blended
Brandintas ąžuolo statinėse: 12 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: John Dewar and Sons Ltd. / Škotija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

38,00 €
Kvapas: iš pradžių juntamos medaus, karamelizuotų obuolių ir irisų natos, vėliau atsiskleidžia sultingos razinos, citrusai su vanilės užuominomis
Skonis: turtingo ir švelnaus skonio

„Aberfeldy” darykla įkurta 1898 metais pietinėje Tėjaus upės pakrantėje centrinėje Škotijoje, Highland regione įkūrėjo John Dewar gimtinės pašonėje. Tai pagrindinė „John Dewar and Sons” darykla susilaukusi didelio pasisekimo nuo pat įkūrimo, turinti „Karališkąją garantiją” nuo karalienės Viktorijos laikų ir tiekianti viskį karališkajai šeimai daugiau nei 120 metų.


Viskis DEWARS’S 12 YO mažiausiai 12 metų brandintas ąžuolo statinėse, yra turtingo ir švelnaus skonio, gaunamo dvigubo brandinimo (angl. double-ageing) dėka, kai maišytas viskis po pagrindinio brandinimo ir maišymo darsyk grąžinamas į ąžuolo statines antram brandinimui. Škotiško viskio skonis daugiasluosknis – iš pradžių juntamos medaus, karamelizuotų obuolių ir irisų natos, vėliau atsiskleidžia sultingos razinos, citrusai su vanilės užuominomis.


Viskis DEWARS’S 12 YO yra pelnęs per 500 aukso medalių ir kt. prizų prestižiškiausiuose konkursuose ir yra daugiausiai apdovanojimų pelnęs maišytas škotiškas viskis pasaulyje.


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: DEWAR'S Special Reserve 12 YO Blended Scotch Whisky

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Vygantas (2023-04-25)
Labai skanus.
Arvydas (2022-05-23)
Puikus kainos ir kokybės santykis. Rekomenduoju!!!

Komentarai

  Kraunama...