Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

"Devynerios" Žalios 0,5 l

500 ml
Kiti gėrimai užsakymui
Alkoholio kiekis: 35%
Gamintojas: Stumbras / Lietuva
"Lietuvos metų gaminys 2006" - aukso medalis DEVYNERIOS Žalios Lietuvos prekybos įmonių asociacijos 2011 m. organizuotame konkurse "Populiariausia prekė 2010" savo kategorijoje pelnė pagrindinį apdovanojimą.


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

9,00 €
DEVYNERIOS Žalios – antrasis „Devynerių“ šeimos narys. Šis gėrimas sukurtas tiems, kurie vertina tradicijas, tačiau kartu žavisi ir naujovėmis.
DEVYNERIOS Žalios pagamintos iš subalansuoto 27 augalų žiedų, lapų, vaisių ir šaknų mišinio pagal specialią „Stumbro“ specialistų ištobulintą receptūrą. Čia ryškiai atsiskleidžia anyžius, vanilė, cinamonas, citrinos ir apelsino žievelė, gvazdikėliai, razinos, kavos pupelės ir kt. ingredientai.
DEVYNERIOS Žalios gamybos metu tam tikrą laiką išlaikomos tam, kad visų sudedamųjų dalių skoniai susipintų į visumą ir gėrimas įgautų savitą, švelniai kartų ir saldų skonį bei unikalią spalvą.
DEVYNERIOS Žalios – universaliausias DEVYNERIŲ šeimos narys. Jas galima vartoti atšaldytas iš mažų stikliukų, pamažu gurkšnoti užpiltas ant ledo arba maišyti į įvairius kokteilius. Populiariausias iš jų – DEVYNERIOS Žalios su žaliąja šalta arbata.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: "Devynerios" Žalios 0,5 l

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...