Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

DALMORE 18 YO*

700 ml / Prabangioje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 18 metų
Alkoholio kiekis: 43%
Gamintojas: Dalmore House / Škotija / Regionas: Highlands /


Būsena: Turime

250,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų

„Dalmore“ viskis paženklintas didinga elnio emblema, kuri byloja apie šio viskio herojinę ir karališką kilmę, kai 1263m. Škotijos karalius Aleksandras III, šio viskio daryklos įkūrėjo protėviui, atsidėkodamas už  išgelbėta gyvybę nuo elnio dūrio, leido naudoti elnio galvą šeimos herbe.


1839m. prekybininkas ir opiumo kontrabandininkas seras Aleksandras Mathesonas įkūrė “Dalmore” viskio daryklą didžiausio  ir garsiausio Škotijos  viskio regiono Highlands   šiaurinėje pakrantėje. 1960m. “Dalmore” viskio darykla buvo susijungta su Whyte&Mackay Ltd. 


Dabar “Dalmore” viskiai vieni seniausių, rečiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje.


Šis viskis brandinamas ne mažiau kaip 18 metų amerikietiško balto ąžuolo ir retose Matusalem chereso statinėse.


14 metų amerikietiško balto ąžuolo statinėse brandintas salyklas perpilamas į Matusalem chereso statines ir toliau brandinamas 3 metus, o likusius metus brandinamas kitose chereso statinėse.


Šis “Dalmore” viskis tamsios riešutmedžio spalvos su vario atspalviu, žavaus pušų, citrinžolės bei cinamono aromato, sodraus šokolado, kavos, triufelių ir rozmarino skonio su žibuoklių ir jazminų natomis.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: DALMORE 18 YO*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...