Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

DALMORE 12 YO su dėžute*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Viskis užsakymui / Single malt
Brandintas ąžuolo statinėse: 12 metų
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Dalmore House / Škotija / Regionas: Highlands /


Būsena: Turime

75,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų

„Dalmore“ viskis paženklintas didinga elnio emblema, kuri byloja apie šio viskio herojinę ir karališką kilmę, kai 1263m. Škotijos karalius Aleksandras III, šio viskio daryklos įkūrėjo protėviui, atsidėkodamas už  išgelbėta gyvybę nuo elnio dūrio, leido naudoti elnio galvą šeimos herbe.


1839m. prekybininkas ir opiumo kontrabandininkas seras Aleksandras Mathesonas įkūrė “Dalmore” viskio daryklą didžiausio  ir garsiausio Škotijos  viskio regiono Highlands   šiaurinėje pakrantėje. 1960m. “Dalmore” viskio darykla buvo susijungta su Whyte&Mackay Ltd. 


Dabar “Dalmore” viskiai vieni seniausių, rečiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje.


Šis viskis brandinamas ne mažiau kaip 12 metų amerikietiško balto ąžuolo burbono  ir oloroso chereso vienetinėse statinėse.


Tačiau sudėtyje yra net 1960m salyklo.


Jau brandintas salyklas brandinamas 9 metus balto ąžuolo burbono statinėse, tuomet 50% turinio perpilama į 30 metų senumo retas Matusalem oloroso chereso vyno statines ir brandinamas 2 metus. Toliau šie skirtingai brandinami viskiai sumaišomi ir likusį periodą gautas mišinys brandinamas chereso statinėse.


Šiam viskiui būdinga tamsi raudonmedžio spalva, dominuojantys apelsinų, džemo, ir šiltų prieskonių aromatai, turtingas, puikiai subalansuotas, palaipsniui atsiskleidžiantis ir ilgai burnoje išliekantis skonis su citrusinių vaisių, pyrago, kavos, slyvų, cinamono bei vanilės užuominomis.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: DALMORE 12 YO su dėžute*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

janina (2020-12-28)
Super
Aleksandras (2020-11-18)
Labai geras viskis.Rekomenduoju

Komentarai

  Kraunama...