Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

CRAFTER'S 1 l.*

1 litras
Džinas užsakymui
Alkoholio kiekis: 38%
Gamintojas: AS Liviko / Estija


Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

20,00 €
Spalva: skaidrios spalvos
Kvapas: kvape juntamas kadagio uogų aromatas
Skonis: išskirtinio skonio su dominuojančiomis kadagio uogų natomis

Liviko meistrai turi daigiau nei 80 metų distiliacijos patirtį iš augalų. Remiantis ilgalaike gamybos patirtimi ir tradicijomis, buvo sukurtas originalaus recepto džinas Crafter’s, kurio gamyboje naudojamas tradicinis distiliacijos metodas. “Crafter’s” pavadinimas kilęs iš žodžio “handicraft” (vert. amatas), siejant su žodžiu “kūrinys”.


Džinas Crafter’s gaminamas tradiciniu distiliacijos metodu. Distiliacijos metu išgauti eteriniai prieskonių aliejai sumaišomi su grūdinių kultūrų spirito distiliatu. Rezultate gaunamas aromatingas, stiprus ir išraiškingas džino distiliatas, naudojamas džino Crafter’s gamyboje. Džinas Crafter’s gaminamas tik iš natūralių ingredientų: aukštos kokybės grūdų spirito, vandens, rinktinių kadagio uogų, imbiero, įvairių prieskonių ir natūralių kvapiųjų medžiagų. Rinktinių prieskonių ir kvapiųjų medžiagų derinys sukuria išskirtinį skonį su dominuojančiu kadagio uogų skoniu, imbiero ir pikantiškų prieskonių niuansais.


Vartojamas kaip sudedamoji kokteilių dalis. Pagrindinis kokteilis Crafter‘s & Tonic (pripildykite taurę ledu, įpilkite Crafter‘s džino ir toniko, papuoškite siauromis agurko lazdelėmis).

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: CRAFTER'S 1 l.*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...