Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Cognac PARK VSOP

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Konjakas / VSOP
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Maison Cognac Park / Prancūzija / Regionas: Cognac /
2011 Los Angeles International Wine and Spirits Competition - sidabro medalis, Wine Enthusiast 89


Būsena: Turime

42,00 €
Kvapas: gaiviame ir subtiliame aromate atsiskleidžia citrusinių vaisių, karamelizuotų bananų, persikų kvapai, kuriuos papildo švelnios jasminų žiedų, bergamotės natos

Dėl unikalaus stipriai išreikštų skonių derinio šis konjakas yra labai švelnaus skonio. Pagamintas iš rinktinių aukščiausios kokybės eaux de vie, šis konjakas neabejotinai pradžiugins elegantiško skonio ieškantį vartotoją. Gaiviame ir subtiliame aromate atsiskleidžia citrusinių vaisių, karamelizuotų bananų, persikų kvapai, kuriuos papildo švelnios jasminų žiedų, bergamotės natos. 


Rekomenduojama ragauti gryną arba su ledukais.


„Tessendier & Fils“ yra šeimos konjako namai. Šių namų puikų vardą puoselėja jau ketvirtoji karta. Tessendier vardas žinomas nuo 1880 m., kuomet dabartinio namų vadovo proprosenelis, matematikos mokytojas, laisvu nuo darbo metu įveisė vynuogynus. Iš pradžių šeima tik augino vynuoges, vėliau pradėjo distiliuoti savo gaminamą vyną.
Nuo 1928 m. Tessendier šeima pradėjo distiliuoti ir kitų augintojų produkciją ir spiritą tiekti tokiems konjako gamintojams kaip „Martel“, „Courvoisier“ ar „Hennessy“.


Apie XX a. septintąjį dešimtmetį, „Tessendier & Fils“ plėtėsi ir tapo didžiausiu distiliuotoju konjako regione, o pirmieji Tessendier konjakai pasirodė tik prieš 10 metų.


Tessendier konjako namai garsėja „Domaine du Buisson“, „Campagnere“, „Grand Breuil“, „Park” konjakais. 


Pagrindinis Cognac Park išskirtinumas – pateikti vartotojui ne gėrimą įmantriame butelyje, tačiau išskirtinį, aukštos kokybės gėrimą subtiliame tradiciniame cognacaise butelyje. Kiekvienas „Park“ konjako gamybos proceso etapas atliekamas itin kruopščiai ir apgalvotai – nuo vynuogių skynimo iki eaux de vie parinkimo.


www.cognac-park.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Cognac PARK VSOP

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Jevgenij (2021-01-10)
Labai geras kainos ir kokybės santykis.
Edgaras (2016-08-26)
Puikus kainos ir kokybės santykis. Greitas pristatymas. Esu viskuo patenkintas.

Komentarai

  Kraunama...