Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Cognac PARK VS Carte Blanche

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Konjakas / VS
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Maison Cognac Park / Prancūzija / Regionas: Cognac /
2012 San Francisco World Spirits Competition - aukso medalis, 2011 Los Angeles International Wine&Spirtis Competition - aukso medalis (geriausias kategorijoje)


Būsena: Turime

31,00 €
Spalva: skaidri šviesi medaus spalva
Kvapas: džiovintų pavasario gėlių, karamelizuotų obuolių bei vyšnių aromatų puokštė
Skonis: struktūriškas tačiau delikatus skonis su subtiliu poskoniu

Konjakas Park VS puikiai pabrėžia originalų „Park“ linijos konjako stilių kiekvienam jo paragavusiam. Dėl ypač atidžiai prižiūrimo gamybos proceso gaunamas išskirtinės kokybės jaunas konjakas, pilstomas tik nedidelėmis partijomis. Šiame gėrime atsiskleidžia džiovintų pavasario gėlių, karamelizuotų obuolių bei vyšnių aromatų puokštė. Šviesi medaus spalva ir skaidrumas – šio konjako grynumą atspindinčios savybės.


Rekomenduojama ragauti gryną, su ledukais ar maišyti kokteiliuose.


„Tessendier & Fils“ yra šeimos konjako namai. Šių namų puikų vardą puoselėja jau ketvirtoji karta. Tessendier vardas žinomas nuo 1880 m., kuomet dabartinio namų vadovo proprosenelis, matematikos mokytojas, laisvu nuo darbo metu įveisė vynuogynus. Iš pradžių šeima tik augino vynuoges, vėliau pradėjo distiliuoti savo gaminamą vyną.


Nuo 1928 m. Tessendier šeima pradėjo distiliuoti ir kitų augintojų produkciją ir spiritą tiekti tokiems konjako gamintojams kaip „Martel“, „Courvoisier“ ar „Hennessy“.
Apie XX a. septintąjį dešimtmetį, „Tessendier & Fils“ plėtėsi ir tapo didžiausiu distiliuotoju konjako regione, o pirmieji Tessendier konjakai pasirodė tik prieš 10 metų.


Tessendier konjako namai garsėja „Domaine du Buisson“, „Campagnere“, „Grand Breuil“, „Park” konjakais. 


Pagrindinis Cognac Park išskirtinumas – pateikti vartotojui ne gėrimą įmantriame butelyje, tačiau išskirtinį, aukštos kokybės gėrimą subtiliame tradiciniame cognacaise butelyje. Kiekvienas „Park“ konjako gamybos proceso etapas atliekamas itin kruopščiai ir apgalvotai – nuo vynuogių skynimo iki eaux de vie parinkimo.


www.cognac-park.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Cognac PARK VS Carte Blanche

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...