Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Cognac PARK Borderies Single Vineyard

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Konjakas / Special Cuvée
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Maison Cognac Park / Prancūzija / Regionas: Cognac / Vietovė: Borderies
Gayot - geriausias konjakas iki 75$, 2012 San Francisco World Spirits Competition - aukso medalis, 2011 Wine and Spirits Wholesalers of America - sidabro medalis


Būsena: Turime

52,00 €
Spalva: sodri prinokusių abrikosų spalva
Kvapas: subtiliame aromate susipina abrikosų, vanilės, našlaičių kvapai
Skonis: švelnus, ilgai išliekantis skonis

Šis konjakas tai - Borderies regiono veidas, kuriame atsiveria būtent šiam regionui būdingi gėliški aromatai. Sodrios prinokusių abrikosų spalvos. Subtiliame aromate susipina abrikosų, vanilės, našlaičių kvapai, ilgai išliekančio skonio konjakas, kurio branda tai - subtilus perėjimas nuo VSOP į XO.


Gayot žurnalo įvertintas kaip geriausias konjakas iki 75$.


Borderies apeliacija yra mažiausia iš Konjako apeliacijų, tačiau čia gaminamas konjakas galbūt ryškiausiai išsiskiria savo stiliumi. Jis pasižymi ryškiu vaisių ir gėlių aromatu ir garsėja savo intensyvumo bei elegancijos balansu.


Rekomenduojama ragauti gryną arba su ledukais.


„Tessendier & Fils“ yra šeimos konjako namai. Šių namų puikų vardą puoselėja jau ketvirtoji karta. Tessendier vardas žinomas nuo 1880 m., kuomet dabartinio namų vadovo proprosenelis, matematikos mokytojas, laisvu nuo darbo metu įveisė vynuogynus. Iš pradžių šeima tik augino vynuoges, vėliau pradėjo distiliuoti savo gaminamą vyną.
Nuo 1928 m. Tessendier šeima pradėjo distiliuoti ir kitų augintojų produkciją ir spiritą tiekti tokiems konjako gamintojams kaip „Martel“, „Courvoisier“ ar „Hennessy“.


Apie XX a. septintąjį dešimtmetį, „Tessendier & Fils“ plėtėsi ir tapo didžiausiu distiliuotoju konjako regione, o pirmieji Tessendier konjakai pasirodė tik prieš 10 metų.


Tessendier konjako namai garsėja „Domaine du Buisson“, „Campagnere“, „Grand Breuil“, „Park” konjakais. 


Pagrindinis Cognac Park išskirtinumas – pateikti vartotojui ne gėrimą įmantriame butelyje, tačiau išskirtinį, aukštos kokybės gėrimą subtiliame tradiciniame cognacaise butelyje. Kiekvienas „Park“ konjako gamybos proceso etapas atliekamas itin kruopščiai ir apgalvotai – nuo vynuogių skynimo iki eaux de vie parinkimo.


www.cognac-park.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Cognac PARK Borderies Single Vineyard

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Jurgita (2019-02-28)
Nesu šio tipo stipriųjų gėrimų žinovė ir mėgėja, tačiau šio konjako aromatas tiesiog pribloškė savo subtilumu. Nepaisant stiprumo, gėrimas švelnaus ir puikaus skonio.

Komentarai

  Kraunama...