Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Cognac GAUTIER VS

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Konjakas / VS
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Cognac Gautier / Prancūzija / Regionas: Cognac /


Būsena: Turime

35,00 €
Spalva: gintaro
Kvapas: kvepia vaisiais, prieskoniais, jaučiamos švelnios vanilės natos
Skonis: gaivus konjakas


Nuo 1755 metų gaminamas autentiško charakterio konjakas iš rinktinių Petite Champagne, Fins Bois ir Bons Bois konjako auginimo zonų (crus).


Gautier konjako namai įsikūrė 1755 metais, laikomi vienais seniausių konjako namų visame regione, o šių namų istoriją rašo jau 10-oji karta. Įsikūrę senajame malūne, ant Osme upės krantų Aigre miestelyje, kuris vadinamas “Mažaja Venecija”. Palankios aplinkos sąlygos ir ilgametė patirtis leidžia Gautier konjako gamybos meistrams sukurti konjakus pasižyminčius švelniu skoniu ir aromatingumu.


Jau daugiau nei 250 metų Gautier konjako namai gamina gėrimus siekdami tobulybės, supindami senąsias gamybos tradicijas su inovatyviomis gamybos idėjomis, todėl ne be priežasties nuolat skina laurus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose Prancūzijoje ir visame pasaulyje.


Parduodami daugiau nei 92 pasaulio šalyse Gautier konjako namai pelnė tarptautinį pripažinimą ir įvertinimą.


www.cognac-gautier.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Cognac GAUTIER VS

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Birutė (2022-08-16)
Puikus aristokratiškas gėrimas...
edis (2020-11-27)
Labai abejojau dėl minties ragauti konjaką, jis dažniau nuvylė. Alkoholis savaime - dar dažniau. Bet jei tenka rinktis iš, tai labai geras pasirinkimas. Lengva, svajinga, tvirta - ir tai jaunas VS.

Komentarai

  Kraunama...