Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

CITRA Sistina – Passerina Terre di Chieti IGT


2022 / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Passerina
Brandintas ąžuolo statinėse: 24 mėn.
Alkoholio kiekis: 13% tūrio
Kamštis: natūralus
Gamintojas: Citra vini / Italija / Regionas: Abruzzo

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

13,00 €
Spalva: Šviečios šiaudų spalvos.
Kvapas: Vynas, stebina subtilia ir maloniai vaisiška puokštė, baltų gėlių natomis, kurios dera su citrusinių vaisių kvapais ir pikantiškais niuansais.
Skonis: Skonis gaivus, elegantiškas ir harmoningas, pasižymintis atogrąžų ir citrusinių vaisių, medaus ir žolinių komponentų poskoniu su subtiliomis prieskonių natomis.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 8-10 °C.
Rekomenduojama prie: daržovių, jūros gėrybių, kaip aperityvas, paukštienos, vėžiagyvių

SISTINA – Paserrina Terre di Chieti IGT baltas vynas gaminamas iš Passerina vynuogių veislės, kuri auga Abruco regione vidurio Italijoje. Ši vynuogė, turinti gerą rūgštingumą ir fenolių kiekį. Šis šiaudų geltonumo spalvos vynas, stebina subtilia ir maloniai vaisiška puokštė, baltų gėlių natomis, kurios dera  su citrusinių vaisių kvapais ir pikantiškais niuansais.


Tai sodraus kūno vynas su maloniai karčiais poskoniais. Jo skonis gaivus, elegantiškas ir harmoningas,  pasižymintis atogrąžų ir citrusinių vaisių, medaus ir žolinių komponentų poskoniu su subtiliomis prieskonių natomis.


Rekomenduojame derinti su visomis jūros gėrybių patiekalais: vėžiagyviais, žalia žuvimi;  taip pat puikiai dera su pikantiškais užkandžiais ir pagrindiniais patiekalais bei balta mėsa.


Kooperatyvas „Codice Citra“  įkurtas 1973 m., vienija devynis gerbiamus, daug  patirties turinčius vyndarius bei vynuogių augintojus, kurie visi įsikūrę nepaprasto potencialo teritorijoje – istoriniame Montepulciano d’Abruzzo ir Trebbiano d’Abruzzo lopšyje, gamina šiuos vynus.


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: CITRA Sistina – Passerina Terre di Chieti IGT

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...