Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Champagne LANSON Le Vintage Brut*


Vynas užsakymui
NV / 750 ml

Baltas vynas / Putojantis / Sausas / Lengvas
Vynuogės: Chardonnay, Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 12.5% tūrio
Gamintojas: Lanson / Prancūzija / Regionas: Champagne

Būsena: Turime

90,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: Geltono atspalvio.
Kvapas: Aromatas pasižymi cukruotų vaisių, džiovintų abrikosų ir migdolų natomis.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 8-10 °C.
Rekomenduojama prie: baltos mėsos, desertų, jūros gėrybių, kaip aperityvas, užkandžių, žuvies

2012 m. derlius pasiūlė kompleksinį vyną, pasižymintį aromatiniu intensyvumu, gaivumu ir harmonija.


Geltonas atspalvio. Cukatų, džiovintų abrikosų, migdolų, brioche, akacijų medaus ir saldžių prieskonių aromatais pasižymintis šampanas.
Įkurti 1760 metais „Lanson“ šampano namai yra vieni seniausių Šampanės regione, Prancūzijoje. Eilę metų aistringi šeimos paveldo puoselėtojai garsino šį šampaną visame pasaulyje. Jo gamyba pradėjo smarkiai augti 1855 metais, kuomet padidėjo pardavimai už Prancūzijos ribų, o pagrindine eksporto kryptimi tapo Jungtinė Karalystė. Jau 1860 metais tuometinė Didžiosios Britanijos karalienė Viktorija suteikė „Lanson“ šampanui išskirtines teises – karališką garantą, liudijantį apie karališkosios šeimos prielankumą. Nuo 1900 metų „Lanson“ pasirinktas oficialiu Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų šampano tiekėju.
Šiandien „Lanson“ užima pelnytą vietą tarp garsiausių ir populiariausių šampano prekių ženklų pasaulyje, ir išsiskiria tuo, jog yra vieni iš nedaugelio likusių tradicinio stiliaus šampano gamintojų, vengiantys malolaktinės fermentacijos – taip mus pasiekia itin vaisiškas, gaivaus skonio, tyras, kartu sodrus ir demonstruojantis didžiulį brandinimo potencialą kilnusis gėrimas.
Iš kartos į kartą perduodamos šimtametės vyndarystės meistrystės tradicijos, vertybės, nepaliaujamas siekis aukščiausios kokybės ilgainiui sukūrė išskirtinį „Lanson“ šampano stilių.
Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Champagne LANSON Le Vintage Brut*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...