Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Champagne LANSON Le Black Label brut nv Magnum*


Vynas užsakymui
NV / 1,5 litro

Baltas vynas / Putojantis / Sausas
Vynuogės: Chardonnay, Pinot Meunier, Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 12.5% tūrio
Gamintojas: Lanson / Prancūzija / Regionas: Champagne

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

110,00 €
Spalva: Akiai ryški, skaidri spalva primena būdingus Pinot Noir šiaudinius tonus su gintaro blyksniais.
Skonis: Prinokusių vaisių ir citrusinių vaisių puokštė sukuria gausybės ir lengvumo pojūtį.
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 6-8 °C.
Rekomenduojama prie: baltos mėsos, desertų, jūros gėrybių, kaip aperityvas, užkandžių, žuvies

Akiai ryški, skaidri spalva primena būdingus Pinot Noir šiaudinius tonus su gintaro blyksniais. Aromatas suteikia gyvybingumo ir pavasariškų kvapų įspūdį, kartu su "skrudinto duonos" ir įvairių gėlių užuominomis.


Hervé Dantan iš naujo apibrėžia „Le Black Label“ su Le Black Création – pavadinimu, iliustruojančiu individualų darbą, kurio reikalauja išskirtinis kiekvieno derliaus pobūdis.


Kiekviename Création pateikiamas skaičius, nurodantis derliaus nuėmimo skaičių nuo „House“ įkūrimo 1760 m. Labiau nei bet kada anksčiau mūsų požiūrio pagrindas yra patirtis, skaidrumas ir autentiškumas. Kiekvienas kūrinys yra unikalus ir pagerina ankstesnįjį.
Įkurti 1760 metais „Lanson“ šampano namai yra vieni seniausių Šampanės regione, Prancūzijoje. Eilę metų aistringi šeimos paveldo puoselėtojai garsino šį šampaną visame pasaulyje. Jo gamyba pradėjo smarkiai augti 1855 metais, kuomet padidėjo pardavimai už Prancūzijos ribų, o pagrindine eksporto kryptimi tapo Jungtinė Karalystė. Jau 1860 metais tuometinė Didžiosios Britanijos karalienė Viktorija suteikė „Lanson“ šampanui išskirtines teises – karališką garantą, liudijantį apie karališkosios šeimos prielankumą. Nuo 1900 metų „Lanson“ pasirinktas oficialiu Didžiosios Britanijos karališkųjų rūmų šampano tiekėju.
Šiandien „Lanson“ užima pelnytą vietą tarp garsiausių ir populiariausių šampano prekių ženklų pasaulyje, ir išsiskiria tuo, jog yra vieni iš nedaugelio likusių tradicinio stiliaus šampano gamintojų, vengiantys malolaktinės fermentacijos – taip mus pasiekia itin vaisiškas, gaivaus skonio, tyras, kartu sodrus ir demonstruojantis didžiulį brandinimo potencialą kilnusis gėrimas.
Iš kartos į kartą perduodamos šimtametės vyndarystės meistrystės tradicijos, vertybės, nepaliaujamas siekis aukščiausios kokybės ilgainiui sukūrė išskirtinį „Lanson“ šampano stilių.
Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Champagne LANSON Le Black Label brut nv Magnum*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...