Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Champagne BARONS DE ROTHSCHILD Brut dėžutėje


NV / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Putojantis / Sausas / Vidutinio sunkumo
Vynuogės: Chardonnay, Pinot Noir (Spätburgunder)
Alkoholio kiekis: 12% tūrio
Kamštis: klasikinis
Falstaff Magazin 92, Wine Spectator 91, Stephen Tanzer 91, 2010 Decanter World Wine Awards - sidabro medalis, 2010 International Wine Challenge - sidabro medalis

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

80,00 €
Spalva: šviesi aukso spalva, elegantiški burbuliukai
Kvapas: kriaušių, migdolų, lazdyno riešutų, gėlių, skrudintos duonos
Skonis: gana svarus, daugiasluoksnis, tinkamas ilgam tolimesniam brandinimui
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 8-10 °C.
Rekomenduojama prie: jūros gėrybių, kaip aperityvas, paukštienos, risotto, vėžiagyvių


Svaraus, daugiasluoksnio skonio šampanas, padarytas iš geriausiuose Šampanės vynuogynuose išaugintų Chardonnay ir Pinot Noir vynuogių.


Trejus-ketverius metus trunkantis brandinimas, mažas dosage ir dar bent 6 mėn. brandinimas butelyje po mielių pašalinimo suteikia šiam vynui ypatingą kokybę.


Vynuogių mišinį sudaro 60% Chardonnay iš Côte des Blancs Grand cru ir Premier cru vynuogynų ir 40% Pinot Noir iš Verzenay, Ay, Mareuil-surAy ir Ambonnay. Rezerviniai vynai sudaro iki 40%.


2007 m. atskiros garsiosios Rothschild šeimos šakos susivienijo bendram projektui ir Reims mieste įsteigė Barons de Rothschild šampano namų būstinę. Kiek vėliau jie įsigijo Maison Prieur vyninę Vertus miestelyje, taip pradėdami savo kelią į elegantiško šampano gamybos pasaulį.


Barons de Rothschild šampano namų stilius – Chardonnay dominavimas visuose jų daromuose vynuose. Chardonnay sudaro vos 28% visų Šampanės vynuogynų, šiandien yra labai paklausi kaip vyno elegancijos garantas. Visi šampanai yra brandinami rūsiuose bent 3 metus prieš pašalinant mieles. Rezerviniai vynai visada sudaro arti 40% galutinio mišinio – tai padeda išlaikyti aiškų stilių ir ypatingą aukštą kokybę.


www.champagne-bdr.com


Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Champagne BARONS DE ROTHSCHILD Brut dėžutėje

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...