Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Canals Canals MARTA Brut Reserva Cava DO


2015 / 750 ml
Rūšinis vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda
Baltas vynas / Putojantis / Sausas / Lengvas
Vynuogės: Macabeo (Viura), Parellada, Xarel·lo
Alkoholio kiekis: 11.5% tūrio
Kamštis: klasikinis
International Wine Guide Awards - sidabro medalis (2015, 2014, 2013)

Būsena: Laikinai prekės nebeturime.

13,00 €
Spalva: šviesiai geltona su smulkiais ir ilgai išliekančiais burbuliukais
Kvapas: intensyvus aromatas su vaisių prieskoniais ir švelniomis brandinimo natomis
Skonis: šviežias, švelnus, saldokas, ilgas poskonis
Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 6-8 °C.
Rekomenduojama prie: kaip aperityvas, makaronų, ryžių patiekalų, salotų, žuvies


Savininko dukters vardu pavadinta šeimos vyninės gamybos Cava Reserva iš rankomis skintų vynuogių, išaugintų žymiausiame Katalonijos putojančio vyno regione Penedès. Cava MARTA pavadinta savininko dukters vardu.  MARTA atspindi jaunystę ir grožį, kurį puošia išmintis bei šeimos tradicijos.


Vietinių vynuogių veislių Xarel.lo 50 proc., Macabeo 30 proc., Parellada 20 proc. mišinys. 


Derlius nuimamas rankomis, kad būtų galima atrinkti geriausias vynuoges, rugsėjo – spalio mėnesiais, kada vynuogės yra geriausiai sunokusios.


Kiekviena vynuogių rūšis fermentuojama nerūdijančiojo plieno talpyklose, palaikant nuolatinę 16 ºC temperatūrą.


Cava Reserva antroji fermentacija buteliuose, brandinant su mielėmis vyksta ilgiau kaip 24 mėnesius gamintojo rūsiuose, kur sudarytos idealios sąlygos brandinimui ir aromatiniam potencialui.


Canals šeima jau daugiau kaip šimtą metų pašventė vynininkystei ir aukštos kokybės vyno ir putojančio vyno gamybai tradiciniais metodais. Šeimos ūkis Penedes apeliacijoje Ispanijoje įkurtas 1903 metais.
Rožė - Canals vynuogynų simbolis.  Rožė auga taip pat ir susiduria su tomis pačiomis problemomis, kaip ir vynuogynai, tačiau rožės lengviau suserga ir tampa ankstyvu įspėjimu vyndariams. Rožė yra ir Cava MARTA etiketėje. 


MARTA ir DURAN vyno rūsiai yra Castellví de Rosanes miestelyje Penedes regione apie 30 km nuo Barselonos, tarp Martorelio ir Gelidos. Vynuoges palankiai veikia saulė ir vėsus Viduržemio jūros vėjelis. Užaugintos vynuogės yra labai aukštų standartų, iš kurių meistriškai gaminamas Cava MARTA bei DURAN.www.canalscanals.com
www.facebook.com/martacavavins


Penedes regiono vynuogės auga ir noksta Viduržemio jūros regiono Katalonijos kalvose ir centrinėse lomose. Penedes regionas yra Ispanijos šiaurės rytų dalyje. Penedes kilmės vietos nuoroda apima 1557 km2 plotą, padalytą į tris regionus – žemutinį Penedes, centrinį Penedes ir aukštutinį Penedes. Saulė ir jūra žemutiniam Penedes regionui sukuria karštą, tačiau gan švelnų klimatą, tinkamą tradicinėms Cava vynuogėms Xarel.lo ir Macabeo auginti.


Centriniame Penedes regione temperatūra yra šiek tiek žemesnė, nei žemutiniame regione. Šių žemių šlaituose išsidėsčiusiuose mūsų vynuogynuose auga Xarel.lo ir Macabeo vynuogės. Aukštutinis Penedes regionas- tai labiausiai žemyninis regionas, apsaugotas ir vėsesnis, virš jūros lygio pakilęs 800 metrų (2600 pėdų). Tai geriausias regionas vynuogėms auginti ir jame mes turime Parellada, Chardonnay ir Pinot noir vynuogynus.


Penedes regiono žemės yra labai skirtingos, nors didžioji regiono dalis pasižymi panašiomis charakteristikomis ir yra daugiausiai naudojama grūdinėms kultūroms. Dirva sodri, tačiau nei per daug smėlinga, nei per sunki, ji pasižymi puikiomis pralaidumo savybėmis, gerai išlaiko lietaus vandenį.


Penedes regiono klimatas – tipiškas Viduržemio jūros regionui. Jame daug šviesos ir tiesioginių saulės spindulių, žiemos švelnios, o vasaros nėra itin karštos. Penedes regionas pasižymi mikroklimato įvairove, kuri susiformavo dėl regiono išsidėstymo pakrantėje ir jo aukščių, kurie yra labai skirtingi – kai kurie vynuogynai auga 700 metrų virš jūros lygio aukštyje. Regionas visus metus sulaukia saikingo kiekio kritulių, todėl susidaro optimalus mikroklimatas vynuogėms augti ir nokti. Vidutiniškai čia per metus iškrenta 5141/m2 kritulių per metus. Ruduo yra drėgniausias metų laikas, po jo pagal kritulių kiekį – pavasaris. Penedes regione būna apie 2548 saulėtos valandos per metus, o toks rodiklis itin palankus vynuogėms nokti. Žemutinio Penedes regiono vidutinė  temperatūra  14,4 ºC, o centriniame Penedes regione – 12 ºC. Aukštutinio Penedes regiono klimatas būdingas pakrantėms, kur dažniau pasitaiko šalnos, labiau išreikštas kontrastas tarp aukščiausios ir žemiausios temperatūros. Žemiausia temperatūra yra sausio mėnesį, kada ji nukrenta iki 2,63 ºC, o aukščiausia temperatūra pakyla liepos mėnesį – iki 27,78 ºC. Penedes regionas apsaugotas nuo šaltų vėjų, tačiau čia vyrauja šiaurės vakarų ir vakarų vėjai, o vasarą regioną dažnai glosto švelnus vasaros vėjelis.

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Canals Canals MARTA Brut Reserva Cava DO

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Pirkėjų vertinimai

Diana (2017-11-14)
Švelnus, labai malonaus skonio, dominuoja tropiniai vaisiai.

Komentarai

  Kraunama...