Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. + 370 686 25652, mail@vynoguru.lt. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Calvados BOULARD VSOP*

700 ml / Kartoninėje dovanų dėžutėje
Brendis užsakymui
Brandintas ąžuolo statinėse: 4 metus
Alkoholio kiekis: 40%
Gamintojas: Boulard / Prancūzija / Regionas: Normandie / Vietovė: Pays d'Auge


Būsena: Turime

45,00 €
*PARTNERIŲ PREKĖ. Pristatymas gali užtrukti iki 5 darbo dienų
Spalva: gintaro, tamsi medaus
Kvapas: turtingas vaisinis aromatas su medienos, riešutų natomis
Skonis: subalansuotas, švelnus, vaisinis su ilgu poskoniu

Kalvadosas - tai alkoholinis gėrimas, gaminamas iš obuolių sidro distiliacijos būdu. Skirtingų veislių obuoliai surenkami ankstyvą rudenį, brandinami, o vėliau iš jų spaudžiamos sultys, kurios fermentuojamos. Gautas sidras distiliuojamas ir brandinamas ąžuolo statinėse ne mažiau kaip 3 metus. Kalvadosas gaminamas Prancūzijos šiaurės vakaruose, Normandijos regione. Kalvadoso kilmės taisyklės (Appellation d'Origine Controlee) apibrėžia 3 zonas, kuriose gali būi gaminamas kalvadosas. Pays d'Auge regionas yra griežtesnio reglamentavimo zona, kurioje taikomi papildomi kokybės reikalavimai.


"Calvado Boulard VSOP" yra pagamintas pačioje Normandijos širdyje, garsiajame Pays d'Auge regione. Šis kalvadosas įkūnija sąryšį tarp gamtos dovanų ir žmogaus darbo vaisių. Gerbdami Boulard šeimos tradicijas, gyvuojančias nuo 1825 m., gamintojai naudoja net 120 obuolių rūšių, kad pagamintų sidrą, kuris vėliau dukart distiliuojamas ir brandinamas statinėse. Taip gaunamas sodraus, turtingo skonio kalvadosas, vertinamas žinovų visame pasaulyje.


Kalvadoso darykla "Calvados Boulard" yra šeimos įmonė, kuri skaičiuoja jau 170-uosius gyvavimo metus. Jau penkta karta saugo Boulard kalvadoso gamybos paslaptis bei patirtį, sukauptą per daugiau nei pusantro šimto metų. Šiandien "Calvados Boulard" yra kampanija, pelniusi tarptautinį pripažinimą, o jos produktai - laimėję daugybę tarptautinių konkursų medalių.


www.calvados-boulard.com

Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Jūs žiūrite: Calvados BOULARD VSOP*

Prašome įvertinti šią prekę *

  1 žvaigždutė 2 žvaigždutės 3 žvaigždutės 4 žvaigždutės 5 žvaigždutės

Komentarai

  Kraunama...